Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy lehet töltött csirkemelle...

Hogy lehet töltött csirkemellet készíteni úgy, hogy ne kelljen 1-enként töltögetni a húsokat?

Figyelt kérdés
Ha pl sok csmell filét egymás mellé rakok, rárakom a sajtot és feltekerem egy nagy rúdba, úgy jó lesz?
2019. aug. 6. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze
2019. aug. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Rakhatod, de klopfold ki vékonyra, a húsok szélei fedésben legyenek legalább 5 cm-t egymáson. Ha megtöltötted és feltekerted, akkor hústűvel, vagy cukorspárgával, esetleg dupla cérnával kösd össze, ezeket amikor megsült leszeded.
2019. aug. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó lesz, de jól csinálva nem egyszerűbb, mint egyesével tekergetni.
2019. aug. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért szeretném így, hogy ilyen vékony kis szeletekre fel tudjam szelni.
2019. aug. 6. 18:30
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj helyette rakott csirkemellett doboz vagy alagút formában.m
2019. aug. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Receptet linkelnél?
2019. aug. 6. 18:48
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy értettem, hogy a csirkehúst rétegezd a tölteléknek valóval a töltögetés helyett.


Én sajtos vajkremes csirkemellet szoktam amuyg csinálni. Vékony szeletekre vágott csirkemell tojásba mártva, reszelt sajttal megszórva, majd vajkremmel lekenve. Lehet bele kb bármi zöldséget tenni. Szeletelni szépen lehet kihűlés után. Előtte csak finom, de nem igazan látványos.

2019. aug. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

De minek akarsz vékony szeletet?

Hidegtálra lesz? Mert az más kategória, az így nem lesz jó!

2019. aug. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!