Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit rontottam el a túrósgmbócon?

Mit rontottam el a túrósgmbócon?

Figyelt kérdés

Vettem túrót 250g

2tojás

diétázom így zabkorpa

Tehát a túrót a tojássárgáját összekevertem zabkorpával. A fehérjét kivertem, majd ezt is belekevertem. órát hagytam pihenni a hűtőben. Majd forró vízben egyszerűen szétmálott szinte mind. Mit rontottam el?


2019. szept. 8. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A fehérjét felverjük.

Kiverni mást szokás :D


De egyébként sztem a zabkorba lesz a ludas.

2019. szept. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A zabkorpa nem helyettesíti a lisztet/grízt.


Vagy csináld rendesen, recept szerint, vagy keress oylan receptet, ami zabliszttel (NEM korpával) készül. AKkor van valami esélyed, hogy sikerült valahogy, de normál íze nem lesz.

Okosabb hagyományos módon készíteni és csak egy-két darabot enni belöle, mint csinálni valamit, ami nem is hasonlít az eredetire és ezért nem esik jól.

2019. szept. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt a pihentetéssel volt a baj, hogy a zabkorpa túlságosan beszívta a dolgokat és "tacsakos" lett. Legközelebb egyél rendesen, és használj búzadarát:D
2019. szept. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
95%
Pihentetés után szoktuk felverni a fehérjét és belekeverni.
2019. szept. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!