Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen tortát/sütit süssek...

Milyen tortát/sütit süssek anyukámnak születésnapjára?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Holnap van anyukámnak születésnapja, és nekem az egész délelőttöm szabad. Gondoltam sütök neki valamit az 50. születésnapjára. Van valakinek ötlete mi legyen az? Lehetőleg a hozzávalói ne lehyenek túl extrák, mert üzletbe sajnos nem tudok elmenni. Szóval, várom az ötleteket, előre is köszi :).
2019. szept. 22. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Mit szeret? Mennyire tudsz sütni? Írhatom, hogy mogyorotorta, ha allergiás a mogyoróra, vagy Dobos, ha életedben nem sütöttel még....
2019. szept. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát, igazából meglepetésnek szánom, úgyhogy nem szeretném megkérdezni mit szeret, én meg hát szégyellem, de nem tudom mi a kedvence. Nem nagyon csináltam még tortát, de annyi a lényeg hogy otthoni dolgokból elkészíthető legyen, a többit megoldom.
2019. szept. 22. 15:18
 3/9 A kérdező kommentje:
Azaz, most hogy gondolkodom, a puncstorta a kedvence. Nos akkor így módosítanám a kérdésem: tudtok valami egyszsrű tortát, amit otthoni hozzávalókból meg tudok sütni, vagy egy viszonylag egyszerű puncstorta receptet? Előre is köszi :)
2019. szept. 22. 15:48
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Gyümölcstorta formában sütsz egy piskótát, rá puncs puding, a tetejére gyümölcs

Ha nincs formád, akkor kettévágod a piskótát, pudingot töltesz bele, és csokival lecsurgatod a tetejét.

2019. szept. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%

Hat.... Ennek koze nincs a puncstortahoz, utolsó. Ez puncs pudingos torta.


Ez viszonylag egyszerű verzio: [link]

2019. szept. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod kérdező, hogy "Ami van otthon!"

De mi van otthon?

A puncstortáhz van otthon rum? Vagy legalább aroma? Vagy legalább puncspuding?

2019. szept. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

... és piros ételfesték?

Könnyebb lenne, ha leírnád, mid van otthon!

Egy kevert sütit, vagy egy bögrés mákost is ki lehet nevezni szülinapi tortának, a szándék a lényeg!

2019. szept. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

5-ös!

Én nem írtam egy szóval sem, hogy az puncstorta amit írtam. Azt kérte írjunk recepteket amit könnyű elkészíteni, és általában van otthon hozzávaló.

2019. szept. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%
Akkor bocs, utolsó. Ugy ertelmeztem, neked ez a puncstorta.
2019. szept. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!