Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudnátok nekem küldeni olyan...

Tudnátok nekem küldeni olyan fánk recepteket amely kísértetiesen hasonlít a Penny-s Csokis fánkhoz?

Figyelt kérdés
Mindig a Penny-ben veszek Csokis fánkot, de most már szeretném otthon is elkészíteni. Receptet még sajnos nem találtam hozzá, ezért fordulok ide. A linken megtekinthetitek a csodálatos fánkot amiről szó van: [link]

2018. márc. 6. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

A Gugli a jóbarátod. Kb. 35 mp alatt ezt találtam:

[link]

2018. márc. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszoló! Ha piszkos neked normálisan válaszolni, hát ne tedd! “Google a barátod!” Ez az oldal arra való, hogy az emberek kérdezzenek. Nyilván rákerestem, de semmit nem találtam ami ugyan olyan lenne, vagy legalabb csak egy kicsit hasonlítana rá, ezért fordultam ide. :) További szép napot neked! ;)
2018. márc. 12. 06:56
 3/5 anonim ***** válasza:
És amit belinkeltem nem jó?
2018. márc. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

[link]

[link]

Hidd el amúgy, otthon nem lehet olyat csinálni, valamit tesznek bele, amitől olyan, amilyen. Én a piaci lángossal vagyok így, egyszerűen nem lehet olyanra készíteni, mint amit ott árulnak. Amúgy ha van egy cukrász ismerősöd, az lehet tud választ adni a kérdésedre. Ha a neten keresel, én általában a receptes oldalakra megyek, mert ott elég sok a választék szinte minden recept terén.

2018. márc. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
47%

Szerintem az egyetlen baj az első válasszal az a helyesírási hiba. Egyébként meg igaza van. Amennyi idő alatt kiírtad ezt a kérdést, azalatt már simán találtál volna egy receptet a Google-n.

A kérdés gondolom azóta megoldódott, de hogy a kérdésre is válaszoljak: [link]


Szerintem ez még jobban is néz ki

2018. nov. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!