Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miért van újramelegítve...

Miért van újramelegítve borzasztó íze a csirkemellnek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen kezdem megutálni ezt a húsfajtát. Másnap szinte ehetetlen ízű lesz. Komolyan elgondolkodtam, hogy inkább többet nem eszek. Már próbáltam ezerféleképpen elkészíteni. Szósszal, sütőben, tepsiben mindenhogy. De másnap vagy akár már aznap is újramelegítve egy borzasztó mellék íze lesz, amitől legszívesebben hánynék. Ti nektek is ilyen vagy csak én vagyok ennyire finnyás? Csirke helyett mit lehet enni?
2019. dec. 2. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Semmi baja.
2019. dec. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Miért készítesz annyit, hogy melegíteni kelljen, ha nem szereted melegítve.

Fissen sütni nem tart tovább, mint megmelegíteni és akkor nincs ilyen probléma.

2019. dec. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20%

"Fissen sütni nem tart tovább, mint megmelegíteni és akkor nincs ilyen probléma."

Ne hazudj, jelentősen tovább tart frissen sütni.

2019. dec. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%
Semmi mellékíze nem lesz a másnapos húsnak, hacsak nem valami olyan fűszer van rajta aminek nagyon megváltozik a természete ennyi idő alatt.
2019. dec. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
2-3 perc megmelegíteni, 5-6 perc megsütni, szóval tényleg nem sokkal több, de ez rohadtul nem segít a kérdezőn, ha melóba akarja vinni ebédre
2019. dec. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
Azt nem írta sehol, hogy munkába akarná vinni a kérdezö, csak annyit, hogy felmelegítve nem szereti.
2019. dec. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Néha van egy érdekes mellékíze valóban, de ez csak akkor van így, ha rossz alapanyaggal dolgozol. Próbáld ki a normális minőségű húst, lehet megoldódik a probléma.
2019. dec. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
tudom melyik izre gondolsz, en is utalom. akar hazi, akar “nolti” vsirke (sokszor ugyan azt v hasonlo tapkevereket kapnak, szval ez nem befolyasolja).csaladban tartanak csirket, ha friss vagas is neha erzodik. nem hinnem h fuszer okozza, mert egy sima rantott huson hol erzodik hol nem pedig az csak so es bors alapesetben.en peobalom kihagyni es mas husra cserelni vagy nem mikroban ujramelegiteni. de igazabol a hutozes utan mar hidegen is neha erzem. probald ki a pulykahust, nem igazan kilonbozik izre de en azt jobban birom
2019. dec. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 dornstadter ***** válasza:
42%

Erdekes, hogy sokan azt irjak, hogy nincs utoize...

Ennyire hozzaszoktak mar az emberek a bolti vacakhoz?

En tudom mire gondolsz. Borzalmas ize van hidegen vagy ujramelegitve. Ez amiatt van kedves Kerdezo, mert ezeket a csirkeket mar ipari szinte "allitjak elo". Napfenyt egy grammot nem latnak, tomik oket antibiotikumokkal, tapszerekkel, talan meg hormonokkal is, hogy minnel elobb vagosulyba hizlaljak oket. Emiatt lesz hol halra emlekezteto hol egyeb izu a husuk.

A legjobb megoldas, ha eljarsz piacra es probalsz keresni egy megbizhato valakit aki szabadon tartott hazi csirket, tyukot arul (esetleg haznal venni kozvetlenul).

Meglatod eg es fold a kulonbseg a normalisan nevelt, minosegi tapot vagy csak termeszetes eledeleket kapo, kapirgalo csirkek husa es a bolti ize kozott.

2019. dec. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
21%
sajnos az a baj piacon ha ismered az arust, kb ugyan ugy tartjak sokan mint az ipari. feny nelkul pedig nem is fejlodnek, antibiotikummal pedig nem tomhetik, hormonokkal megannyira sem. ezek amolyan varosi legendak. antibio ha van is a csirkeben, mig nem urul nem lehet a polcra tenni (persze mint csotanyos peksegek, szar tenyeszto is van) azert lehet mas a hus, mert oar hetes allatok. de a haz korul se fogjak tovabb meghagyni oket mert ott meg kevesebb hasznot hoz, ha nem eri meg nem fogja senki 3-4 honapig nevelgetni azt a csirket. raadaaul ugyan ugy meg eszik neki a tapkevereket mint az uzeminek. hormonok pedig tilosak nalunk, amerikaban inkabb
2019. dec. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!