Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik a kedvenc alapanyagod...

Melyik a kedvenc alapanyagod a konyhában?

Figyelt kérdés
2020. jan. 7. 13:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
20%
Az én konyhámban?
2020. jan. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
80%
Hagyma 😈
2020. jan. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
73%
Tojás
2020. jan. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
51%
Nekem a krumpli. Szerintem ez a legfőbb alapanyag egy konyhában aminek lennije kell. Abból bármikor akármit tudsz csinálni. Főzelék,leves, sült krumpli, tört krumpli. Legjobb köretnek a krumpli. Kedvenc kajám krumpliból a tocsni nem tudom ki mennyire ismeri mindenhol máshogy nevezik. Reszelt krumpli liszt,zsemlemorzsa,fűszerek és azt sütni. Nagyon finoom 😍
2020. jan. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
32%
Egyrészt a hagyma, mert imádom az illatát, amikor zsiradékon sül :D Másrészt a Vegeta és a Gyros fűszerkeverék, mert imádom az ízüket és amit ezekkel fűszerezek be, mindig isteniek lesznek. Illetve volt még egy kifejezetten csirkehúshoz való fűszerkeverékünk, amit nagyon imádtam és szintén használtam egy csomó mindenhez, de nem emlékszem a nevére és csak a csomagolása alapján ismerném fel és a boltokban nem szoktam látni :'(
2020. jan. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!