Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudsz főzni? . Ha igen, mi a...

Tudsz főzni? . Ha igen, mi a kedvenced amit el is tudsz készíteni?

Figyelt kérdés

Hány éves vagy, és hány éve fözöl?

Tippeketis recepteket is szívesen fogadok.



2020. jan. 8. 11:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Mindent el tudok készíteni. Jelenleg a baconos-popcornos borsóleves a kedvencem. 45 vagyok es ugy 30 eve fozok.
2020. jan. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Tudok, 43 éves. 16-17 éves korom óta, recept alapján bármit elkészítek, de inkább ösztönösen főzök.
2020. jan. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Én 23 vagyok. Alap dolgokat megtudok főzni, de sajnos még van hová fejlődnöm. Ha lesz majd párom én szeretnék főzni neki.
2020. jan. 8. 12:32
 4/19 anonim ***** válasza:
78%

Tudok, de utálok. 23 vagyok, suliban 4 évig tanultam főzni.

Azóta csak sütni szeretek.

Ha valamit hajlandó vagyok főzni, az tengergyümölcseis tészta, saját készítésű paradicsomszósszal.

2020. jan. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%

24 vagyok 16-7 eves koromtol foztem alkalmankent. De mar 2 eve hetkozben en fozok itthon. Imadok sutni fozni, mindig azt mondjak ferjhez mehetek :D

Egyedul a suti sutes ami nem megy

2020. jan. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
12-13 évesen kezdtem el főzni, mert otthon unalmas, rosszul főzött szar kajákat ettünk és addigra teljesen besokalltam. Lassan 20 éves rutinnal nem igazán van olyan, amit ne tudnék jól megfőzni, nemzetközi, változatos ételeket szoktam csinálni, ritkán esszük egy hónapban kétszer ugyanazt. Egyedül az ázsiai konyha az, ami nem megy annyira, mint szeretném, így bonyolultabb thai vagy koreai kajákat inkább étteremben eszünk. Konkrét receptet nem írok, de az internet és a youtube tele van könnyű, egyszerű alap receptekkel.
2020. jan. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%

Aki olvasni tud, az előbb-utóbb főzni is megtanul! :)))

Nem is szólva a youtube-ról...

2020. jan. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
14 éves korom óta főzök napi szinten, mindig saját kútfőből. Jelenleg sül egy egész csirke a sütőben, és kész a gombamártás hozzá. Gyakorlatilag bármit el tudok készíteni, de a sütik nem a kedvenceim.
2020. jan. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Noblesse Oblige ***** válasza:
84%

20 évesen kezdtem főzni kolleszban, mert otthon "csak pocsékba menne az alapanyag".


Én bevallom: a kenyeret szeretem a legjobban elkészíteni (tudom ez sütés, nem főzés) és nem is azért, mert a kedvenc kajám lenne, hanem mert ezt hoztam össze a legnehezebben, ergó erre vagyok a legbüszkébb.


Amúgy kedvenc kajám a vadas, amit főzni is tudok, zsemlegbóccal.

2020. jan. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%

Igen, tudok főzni. 63 éves vagyok és kb.50 éve főzök.

Milyen receptekre vagy kíváncsi?

2020. jan. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!