Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kenyeret szeretnék sütni,...

Kenyeret szeretnék sütni, hogyan fogjak hozzá?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell, hogy szinte egyáltalán nem tudok sütni. Viszont szeretnék megpróbálkozni kenyérrel, a lányok nyaggat, hogy próbáljam meg. Van itthon tej, kocka élesztő, liszt,cukor, só. Gondolom ezek kellenek. Nincs kenyérsütőm csak gáztűzhely áll rendelkezésre. Tudnátok segíteni nekem, hogyan süssek kenyeret vagy cipót ezekből?
2020. márc. 18. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Beírod google-be (vagy más keresőbe), hogy "kenyér recept", választasz egyet, és követed a leírt, elmutogatott instrukciókat.
2020. márc. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak olyat találok, ahol por élesztőt írnak. Nyilván nem írtam volna ide ki, ha már találtam volna olyat,ahol a hagyományos kocka élesztővel kell elkészíteni. Mivel nem tudok sütni, ezért gondoltam majd itt lesznek olyanok akik segítenek ebben. Meg is lepődtem volna, ha normális, segítőkész választ kapok...
2020. márc. 18. 12:22
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]



Jól elmagyarázza !! És ehhez 2 dkg sima élesztő kell

2020. márc. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sima = hagyományos kocka alaku
2020. márc. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Mindegy, hogy por, vagy "kocka" élesztő, ugyanúgy élesztő mindkettő. Általában rá is van írva, hogy mekkora mennyiségnek felel meg a másik típusból, hogy receptekben helyettesíthető legyen.
2020. márc. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezt nem tudtam, hogy mennyinek felel meg a por élesztő. Köszönöm a válaszokat!
2020. márc. 18. 13:40
 7/8 A kérdező kommentje:
Az élesztő mennyisége okozott gondot:)
2020. márc. 18. 13:40
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez a DNK a lehető legegyszerűbb recept!

[link]

2020. márc. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!