Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha ma megsütöm a tortát az jó...

Ha ma megsütöm a tortát az jó lesz holnapig?

Figyelt kérdés
Holnap dél körülre viszek legjobb barátnőm szülinapjára egy tortát amit én csinálok és nem tudom hogy ma csináljam meg aztán hűtőbe rakjam, vagy holnap délelőtt csináljam meg?

2020. márc. 20. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb torta másnapra lesz jó, addigra áll össze, ha addig hütöben van, akkor tökéletes lesz.

De ha megírod, konkrétan milyen tortáról van szó, akkor biztosabbat lehet mondani

2020. márc. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

jobb, ha pihizik.

akkor ilyen alapon másnap se lehetne enni belőle már.

2020. márc. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
persze, semmi baja nem lesz holnapig
2020. márc. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10%
Legjobb baratnoddel most nem kellene inkabb elnapolni a szulinapozast? Mint ha hallottam volna valamit ...
2020. márc. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11%
Jo baratnok lehettek, ha kinyirjatok egymas nagyszuleit.
2020. márc. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

1. Koszonom a normalis valaszokat, jó lett a torta

2. Szerintem mi és a szüleink el tudjuk dönteni, hogy találkozhatunk vagy sem. Neki is vigyáz a családja és nekem is szóval nem kellenek itt az okosítások köszi.

2020. márc. 23. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!