Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen hasznos receptes...

Milyen hasznos receptes weboldalakat ismertek a Nosaltyn kívül? (színesebbé szeretném tenni a napi étkezéseimet)

Figyelt kérdés

A fent említett oldalon gyakran elveszek az egyazon ételhez feltöltött 20 receptben. A Streetkitchent szoktam még látogatni, ott igazán minőségi, szerkesztett tartalom van, finom ételeket főztem azok alapján.

Nektek melyik másik site vált be?



2020. ápr. 2. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Inkább megbízható blogokat olvass!


Ezek az innen-onnan gyűjtött (összelopott) receptek nagyrésze katyvasz!

2020. ápr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

...folytatom, mert hamarabb küldtem el, mint kellett volna... :-D


Regisztrálj fel ide: [link]

Utána több évre visszamenőleg letöltheted a havi receptesújságokat. Válogatott gasztrobloggerek írják, kipróbált receptek.

2020. ápr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

A nosalty után ezt nézem a legtöbbet:

[link]

2020. ápr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
A. Mindmegette is gyűjtőszájt! Kritika nélkül mindent begyűjtenek, lényeg a sok kattintás és reklámbevétel...
2020. ápr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

mindmegette.hu bár ez olyan mint a Nosalty.

Street kitchent én is szeretem.

Sóbors


De igazából most a YouTube nálam a befutó. Nemcsak azért, mert a "katyvaszos" oldalaknál is van egy kiemelt "alaprecept" amit max 5 percben bemutatnak, ezzel nem kevéssé lerövidítve a keresgélés idejét, de sok jó szakács vlogger van, akinek megbízhatóak a receptjei, és látod is az elkészült végeredményt, és eldöntöd, hogy ezt akarod te is.

2020. ápr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a cookpad-et szeretem. A nosaltyra boldog boldog talan feltölt sokszor nem jók az arányok/receptek se és amiatt nem sikerül az étel. Túl populáris lett. A cookpad is hasonló de az ottani receptek szerintem profibbak.

A dívány.hun megjelenő recepteket is szeretem

2020. ápr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Amiket leírtak jók, de ha youtube is ér akkor én Szoky konyháját ajánlanám még.
2020. ápr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Szoky konyhája youtube!
2020. ápr. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Street Kitchen, Sóbors, illetve youtube, de ott már konkrét gasztrovloggerek, nem ilyen Tasty és társai.
2020. ápr. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!