Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti miket főztetek a héten?

Ti miket főztetek a héten?

Figyelt kérdés
Már semmi ötletem. Egyedül élek, ezáltal valami olyan kaja kellene amit kisebb mennyiségben is el tudok készíteni.
2020. ápr. 23. 22:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ma kínai sült rizst fogunk vacsorázni. Rizs, bok choi káposzta, sárgarépa, zöldhagyma, kaliforniai paprika, pulykamell csíkok, gyömbér, chili, fokhagyma, szójaszósz, halszósz, szezámolaj, chiliolaj, tojásrántotta belekeverve. 2 napig ezt fogjuk enni, holnap lesz egy második adag frissen, nagyon szeretjük. :)

Holnap csinálok még húslevest is 2 napra, a férjem hozott egy egész pulykát és kicsi hozzá a fagyasztónk, kb. a fele fért csak bele. A héten volt még garnélás, koktélparadicsomos, fokhagymás spagetti, házi hamburger sült krumplival, zöldéges ragu rizzsel és spanyol lencsefőzelék chorizoval.

2020. ápr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk pirított máj volt ma, tegnap vadas zsemlegombóccal, holnap sült rizs, vasárnap karalábéleves, csülök pékné módra
2020. ápr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hétfőn-kedden gulyáslevest főztem csináltam mellé palacsintát, szerdán fasirt volt sült édes burgonyával, csütörtökön brokkolikrémleves natúrcsirkemell rizzsel és párolt zölségekkel, ma meg bolognai spagettit csináltam
2020. ápr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!