Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A sárgaborsó fözelék mindenkin...

A sárgaborsó fözelék mindenkinek megkeményedik másnapra?

Figyelt kérdés
Én csinálok valamit rosszul? Mert másnap konkrétan darabokban szedhetö és vizzel ujra kell föznöm hogy ehetö legyen.Söt ha szedek egy tállal és kihül már akkor kemény.
2020. máj. 14. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

igen.

ezért is hívják betonfőzeléknek.

2020. máj. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
De ez nem bug, ez feature :D
2020. máj. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
igen.
2020. máj. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Igen, nekem is ugyanilyen lett
2020. máj. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Azért nekem újrafőzni sosem kellett, felmelegítéstől lazul az állaga.

De én például nem szoktam habarni, csak jól megfőzöm, a borsó egy részét szűrőkanállal kimerem, a maradékot botmixerrel "pépesítem", és utána visszamerem bele a kiszedett borsót.

Sőt, már úgy is csináltam, hogy az egészet pépesítettem, fasírttal szuper kaja. :)

2020. máj. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Én az egészet le szoktam turmixolni. Ha megkeményedik, akkor kis vizet teszek hozzá, megmelegítem és rendbe jön. Ha előre tudom, hogy később fogjuk megenni, akkor eleve hígabbra főzöm.
2020. máj. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Én melegítés után egy kis natúr joghurtot szoktam elkeverni benne és úgy az igazán finom és jó állagú (legalábbis nekem).. :)
2020. máj. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 qkker1 ***** válasza:
100%
Nekem nem szokott megkötni, igaz én rántás helyett egy közepes krumplit reszelek bele.
2020. máj. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!