Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lehet ilyet kapni valahol?

Lehet ilyet kapni valahol?

Figyelt kérdés

Sajnos a propellerektől fóbiásan rettegek.

És olyan elektromos sütőt szeretnék venni amelyben NINCS propeller. És külön álló nem beépíthető.

Az a baj kezdem feladni...

Élőben ahogy belenézek a sütőbe és látom ezt a propellert már remegek... De gáztűzhely nem opció semmiképp

Köszönöm ha segítetek



#félelem #fóbia #sütő #propeller #Elektromostűzhely
2020. máj. 26. 22:28
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
A propeller a légkeveréses sütőkben van, azokban pedig csak és kizárólag a hátoldalon, miután a lényege az lenne, hogy keverje a forró levegőt. Ha félül lenne rányomna az egészet a tepsiben levő cuccra.
2020. máj. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem máshol van itt a baj..... :-x
2020. máj. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
62%

Gyermekem! Ott van a szakosan lepontozott válaszomban!

Kerámia lapos, "propeller" nélküli:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Csak oda kellett volna kattintani.

De szóljál nyugodtan, ha még tehetek valamit... nyálat kitörölni a szádból, ilyesmi...

2020. máj. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
62%

#33: szerintem ott is propellert lát, ahol nincs.....


Át lehetne tenni a kérdést az "egészség" rovatba, a mentális alrovatba. :-D

2020. máj. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
62%

34, igen, azért nem is mentem bele ezekbe a hozzászólásokba a fóbiával kapcsolatban, mert annak nem ebben a kategóriában van a helye.

De tény, hogy szörnyű lehet valakinek félelemben leélnie az életét, szóval amíg ezzel a fóbiával kell együtt élni, addig ez van, ezzel kell dolgozni, de alapvetően maximálisan igaz, hogy ezt hosszútávon kínszenvedés csinálni.

Ezzel kezdeni kéne valamit, és a probléma okát megszüntetni.

Netről is tölthető le egy rakás anyag ingyen.

Alapoknak pl a Silva féle agykontroll, meg Emil Coué könyvek, mint Az öngyógyító erő, vagy az önszuggesztió gyakorlata.

És ha ezek az alapok megvannak, akkor utána rálehet térni konkrétan a fóbia kezelésre. Pl 1 példa, amit 2 másodperc alatt le lehet tölteni :Szorongások és fóbiák gyógyításának kézikönyve.

Nekem van ehhez némi közöm, ezért biztos vagyok benne, hogy ha valaki ezt komolyan veszi, akkor ha naponta csak fél órát szán saját magára (nem túl sok a mentális egészségért) 1 év alatt igen jelentős javulást lehet elérni!

De nem offolok tovább---

2020. máj. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
62%

Persze, egyetértünk. De olvastad, hogy hárítja a kezelést...

A nincs idő semmire nem indok - amire az ember valóban akarja, arra MINDIG van idő.

2020. máj. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!