Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Barátomnál leszek a hétvégén....

Barátomnál leszek a hétvégén. Mit főzzek?

Figyelt kérdés

Először leszünk együtt egy frissen bérelt lakásban. Péntektől vasárnap reggelig van tervben a program.


Vásárolni csak kisboltban fogok tudni előtte.

Mit ajánlanátok,mit főzzek? Egyszerű, gyors és nem szükséges hozzá sok alapanyag?


2020. jún. 25. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Carbonara spagettit: tészta, tejszín, sajt, császárszalonna vagy gomba.
2020. jún. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
+ fűszerek.
2020. jún. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

borsóleves, paradicsomleves, vagy jó hideg gyümileves

palacsinta, bolgonai teszta, sajtos-tejfolos teszta, fozelek, valami sülthús sültkrumpli, vagy rizs, vagy törtkrumpli vagy főzelék, lecsó..


Ti tudjátok, hogy milyen ételeket szerettek.. elsősorban az alapján kéne választanj

2020. jún. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én bármit megeszem. Ő elég válogatós, zsíros kajákat tudom hogy nem szereti, de egyébként nem tudom, nagyon kevés étel van, amit szeret, ezért nincs ötletem.
2020. jún. 25. 21:04
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Nekünk kell megmondanunk, hogy a barátodnak mi fog ízleni?
2020. jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a gyakorikérdéseket :). Mindig rájövök, hogy nem vagyok hülye :).
2020. jún. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én sem tartom magam hülyének...ha valaki erre akart célozni. Nyilván megbeszélem vele, csak ötleteket akartam kérni. Nem pedig azt, hogy idegenek mondják meg mit szeret.
2020. jún. 25. 22:27
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
Valamit ami gyorsan megvan. Nehogyàr palacsintàt süss ami felett ott kell àllni. Azt az időt üssétek el màshogy. Dobj össze egy gyors fasírtot vegyél egy üveg savanyúsàgot meg egy kenyeret. Vagy ha mégis màsmiltet akarsz akkor egy kis csirkemell, lepiritod, rà egy kis gomba, paprika, tejszín. Veszel kész rizst, vagy főzöl gyors rizst. Vegyél 1 doboz jobb jégkrémet, rá egy marék epret vagy szőlőt vagy akármit.
2020. jún. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%

Kedves Kérdező! Miután válaszokat kaptál, közölted velünk, a kedvesed finnyás. Nos, bele kellett volna foglalnod a kérdésedbe, miket szeret.


Amúgy meg könnyen emészthető ételt főzz. A fasírtot nem ajánlom, mert akkor azt böfögitek fel egyfolytában utána. Nem randi kaja. A dilemmád alapján szerintem nem vagy nagy séf, úgyhogy azért sem ajánlom a fasírtot, mert bár az hót egyszerű, de gyakorlat kell hozzá. A csirkemellet az összes válogatós ember szereti, szeletekre vágod, só, bors, natúr kisütöd. Sültkrumplival. Mert az szintén a válogatósok joker körete. De tényleg, mivel kijelentetted, kevés dolgot szeret, így ne minket túráztass, szó szerint abból főzz, amid van.

2020. jún. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom, ki az az idióta, aki mindent lepontoz, szerintem kapott teljesen jó válaszokat. Pl. az elején írta valaki a gombás tejszínes spagettit. De ez a tejszínes csirkemelles dolog is jó, amit 8-as írt. (Bármit, csak ne nehéz ételt, és ne olyat, amivel a tűzhely mellett kell baxódni.
2020. jún. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!