Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen ételeket javasolnátok...

Milyen ételeket javasolnátok ezekkel a hozzávalókkal?

Figyelt kérdés

Szeretnék egészségesebben étkezni, és találtam pár hozzávalót amiből igazán finom ételeket lehetne csinálni, de nekem nem jut eszembe semmi. Nyilván nem kell az összes hozzávalónak egyszerre szerepelnie, illetve más is kerülhet bele de ezeket tartalmazzák:

-Édesburgonya

-Répa

-Spenót

-Karfiol

-Gomba

-Tojás

-Rozs

-Magok (dió, mandula, ilyenek)

-Banán

-Zsíros halak

-Avokádó

-Marhahús

Minél többet írtok annál jobb, ha lehet az elkészítést is de ha megtalálom neten nem kell. Köszi előre is.



2020. jún. 28. 19:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Kieg.: bármilyen más A, B, C, D, E vitamin, vas és cink dús étel is jöhet, ahol kerestem ezeket javasolták.
2020. jún. 28. 19:23
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem többre mégy, ha az egyes élelmiszerek nevét + recept címszót kerestetsz a neten, illetve a képkeresöt használod - így sokkal több ötletet találsz, ami neked is tetszik.
2020. jún. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2020. jún. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

- A marha húsnál nem mindegy melyik része. Ha lábszár, akkor pörkölt, ha egyéb rész, lehet sütni, vagy vadasan, esetleg ledarálod és felhasználod húsgombóchoz, esetleg zöldségfélét töltesz meg vele

- Gombát töltheted, ránthatod, vagy mártáshoz, pörköltként, töltelékbe

- Karfiolt is lehet levesnek, pörköltnek, rántani, láttam már lecsóba is,

- Zsíros halakat leginkább felszelni, paprikás lisztbe forgatva megsütni, vagy ha tudod a zsírját leszedni, és esetleg rácpontyként

2020. jún. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!