Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ehhez hozzá se kezdjek inkább?...

Ehhez hozzá se kezdjek inkább? Rizses hús

Figyelt kérdés
Bácskai rizsest húst szerettem volna kipróbálni és a sertéslapockát én bolond nem egészben hanem ledarálva vettem. Úgy nem lehet elkészíteni? Vagy tudtok valami finomat darált húsból?
2020. júl. 8. 09:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
fasírt, spagetti, húsos palacsinta, rakott tészta/rizses valami, ....
2020. júl. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Chilis bab, bolognai spagetti, milánói, lasagne, darálthúsleves, rakott tészta zöldségekkel, bármilyen rakott zöldség.
2020. júl. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Esetleg még házi hamburger házilag készített húspogácsával.
2020. júl. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Töltött paprika, töltött kaposzta.
2020. júl. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Ha arra az ízre vágysz, akkor nyugodtan megcsinálhatod darált hússal is, az íze pont az lesz, legfeljebb nem rizse húsnak, hanem húsos rizsnek nevezd!:)

Olvastam itt már olyanról, aki annyira nem tud pörköltöt főzni, hogy mindig darált húsból csinálja.

A lényege ebben az esetben, hogy alaposan főzd el előtte a hagymát, mert a nem fog megfőni krémesre a hússal együtt, az meg nem jó, ha a hagymakockák félig nyersen topognak a fogad között.

Mondhatjuk, hogy feltalálsz egy új ételt, rossz biztos nem lesz!

2020. júl. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Paradicsomos húsgombócok spagettivel,Darált húsos rakott krumpli,hortobágyi palacsinta darált pulykahúsból,fasírtgolyós partifalatok,krétai muszaka,tárkonyos húsgombócleves
2020. júl. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Húsos rizottót csinálhatsz, hasonló ízvilággal, fűszerezéssel, mintha rizseshús lenne. :)
2020. júl. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 qkker1 ***** válasza:
92%
Nyugodtan megcsinálhatod, csak a főzési ideje lesz rövidebb. 15-20 percig főzöd a húst, utána mehet bele a rizs.
2020. júl. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is megcsinálnám a darált húsból is, csak az alakja más, ha ízre és az összetevők ugyanazok lesznek.

De el is napolhatod, ebből most csinálsz valami töltött tököt, töltött cukkinit, töltött tojás, töltött paradicsom, töltött paprika, bármit, akár fasírozott... és majd máskor lesz a bácskai rizses hús.

2020. júl. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
33%
Fagyszd le hamburgernek. 😉
2020. júl. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!