Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mivel tudjuk felverni a...

Mivel tudjuk felverni a habtejszínt, ha nincs robotgép és kézi habverő sem?

Figyelt kérdés
Már próbáltuk a villát és egy nagyobb mértékű kanál szerű eszközt, de egyik sem használ.

2020. júl. 10. 17:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Turmixgép fel tudná verni? Eddig 20 perc alatt éppen, hogy elkezdett sűrűbb lenni. :/
2020. júl. 10. 17:57
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Habszifon sincs?
2020. júl. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincs. :/
2020. júl. 10. 18:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Beletesezd egy csavaros tetejü üvegbe és szorgalmasan rázogatod, amíg habos lesz - csak figyelj, ha túl sokáig csinálod, vajat kapsz.
2020. júl. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Én még bizony villával vertem fel anno a habot, még a piskótához is!!!

Ma már egy habverő kb. 2000 ezer, egy kézi mixer kb. 4000 Ft-ér kapható, ha nem akarsz most többet költeni


[link]

2020. júl. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kézi mixer a két habverő és két dagasztó tartozékkal nagyon jó, szerezz be egyet, hogy legközelebb ne kelljen kínlódni. Ezt a mostanit már elvitte az ördög...
2023. jún. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 vagyok, a turmixgépek általában nem tudnak habot verni. Elvileg létezik olyan, amelyik tud, az enyémek egyik sem.
2023. jún. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!