Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kézi robotgép helyettesíthető...

Kézi robotgép helyettesíthető botmixerrel?

Figyelt kérdés

Aki használt már ilyet, ugyanúgy fel tudom verni a botmixer habverő tartozékával a tojásfehérjét, mint a robotgéppel? Vagy nem olyan jó vele?

Csak mert ha ugyanolyan jó, csak azt vennék és le van tudva az aprító, pépesitő, habverő is egy géppel.


2019. márc. 26. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A botmixer nem igazán alkalmas erre, esetleg egyszer vészhelyzetben el elhet vele boldogulni, de azért nagy a különbség.
2019. márc. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem de lehet olya botmixert kapni amihez több féle tartozék van, és abban tojásfelverő is van.
2019. márc. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én simán csináltam màr botmixerrel (az a kerek izé a penge helyén, aprító(?)), mert tönkrement a robotgép és nincs keret másikra.

Teljesem használható lett. Csak óvatosan kell, hogy ne törd össze.

2019. márc. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Olyanra gondoltam, amiben van habverő tartozék. Nem a késekkel szeretnék habot verni!

A kérdésem az, hogy ez a habverő tartozék a botmixeren van e olyan jó, hogy rendesen felverjen habot?

2019. márc. 26. 12:34
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2019. márc. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Logikus, hogy nem a késekkel akarsz. :)

Szerintem van olyan jó. De léteznek kombinált gépek is, anyámnak olyan van pl, hogy a robotgép hátuljában van kialakitva egy plusz nyílás, ahova bedugható a botmixer fej, és akkor így 2 az 1ben. És árban nem nagy különbség.

2019. márc. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minőségtól függ. Az én Lidlös botmixeremhez a kelleténél gyengébb drótból készült habverő járt, ez habaráshoz jó, de kemény tojáshabhoz nem annyira. Alkalmi használatra viszont elég lehet, a teljesítménye megvan hozzá.
2019. márc. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
Jó minőségű botmixernél teljesen jó. Én is direkt ezért kértem ilyen 3 az 1-ben gépet, mert sokat költöztünk és ezt praktikusabb volt hurcolni. Egy dologra nem jó: vaj habosításra. Nem elég kemény a habverő rész. De tejszín, tojás simán jó.
2019. márc. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!