Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Történt már olyan veled, hogy...

Történt már olyan veled, hogy azt hitted, elrontottad az ételt, de kiderült, hogy még jobb lett, mint az eredeti recept?

Figyelt kérdés

2020. júl. 14. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt :D

Paprikás krumpli

Szerintem rémes lett anyum szerint jobb, mint a nagyimé(pedig ő aztán tényleg szuperül főz!)

2020. júl. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mit csináltál másképp? :D
2020. júl. 14. 12:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát megmondom őszintén, én receptet úgy teljes egészében csak sütemény tésztánál tartok be. Egyebeknél úgy szokott lenni, hogy megnézem a képet, aztán ha tetszik elolvasom a hozzávalókat, megveszem őket aztán főzés előtt közvetlenül elolvasom, szerintük mit hogyan kellene aztán úgy csinálom, ahogy nekem tetszik....
2020. júl. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor brownie-t csináltam.

Azt hittem túl korán vettem ki és nyers lesz, de a fiam azt mondta ennél jobb még sosem volt. :D

2020. júl. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Kenyérsütésnél rendszeren meg kell toldanom a sütési időt.

Mindig flék hogy nyers maradt de aztán nem.

2020. júl. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva én ritkán követem pontosan a recepteket, általában szeretem kicsit átalakítani, saját ízlésre formálni a dolgokat. Egyedül sütésnél tartom be a leírtakat, de a sütési idő nálam mindig más, mint amit a recept ír, ez a sütőnk hibája, de már sikerült kitapasztalnom :)
2020. júl. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#2 fogalmam sincs xd

Annyi rémlik, hogy sokkal sűrűbb volt 🤔

2020. júl. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbször így vagyok vele XD
2020. júl. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!