Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen egyszerű tortakrémet...

Milyen egyszerű tortakrémet készíthetnék?

Figyelt kérdés

Soha nem sütöttem tortát, mindig cukrászdából vettem. Most azonban a kislányom első születésnapjára szeretném magam csinálni.

A piskóta megvan, leteszteltem, viszont nem tudom milyen krémet tehetnék bele, ami szépen tartja magát és a külsejét is körbe tudom vele kenni (tejszínhabos kizárva). Kétfélét szeretnék, egy csokit, mert azt a rokon gyerekek szeretik, a másik pedig eper, kókusz, vanília, ilyesmi, mert édesanyám nem szereti a csokisat.

Arra is gondoltam, hogy a Dr Oetkernek van ilyen tortakrém pora, ami a leírás szerint elég egy 24 centis tortához. Csak nem tudom mennyire finom, illetve mennyire masszív. Mert árban az lenne a legolcsóbb (kb 600 Ft+a tej) és egyszerű is.


2020. júl. 31. 08:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Csokis : ajánlom a főzött krémet

[link]

Vagy

[link]

A másik tortába esetleg ananászos

[link]

Vagy belinkelek egy oldlat ahol több van, nem nehezek [link]


Először mindenképp próbáld ki szerintem ha van időd,hogy sikerül e

2020. júl. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
88%
Mascarponet beizesitesz ahogy szeretned es kesz is.
2020. júl. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!