Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mivel szoktátok ízesíteni a...

Mivel szoktátok ízesíteni a zabkását (ami egészséges)?

Figyelt kérdés
Fogyni próbálok, így elkezdtem megbarátkozni a zabkásával... Eddig nem nagyon jön be. Nagyon íztelennek érzem, de nem tudom mitől lenne finomabb. Valamilyen növényi tejben (ma pl. rizs) főzöm meg, és ma pl. reszeltem bele almát, tettem bele fahéjjat és vaníliát. Nem rossz, de egy ilyen édes, furcsa, meleg pép... lehet egy savanyúbb almával jobb lett volna. Ezen kívül eddig csak banánnal próbáltam, talán az egy kicsit jobban ízlett.
2020. aug. 11. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Próbálj bele pici sót tenni, akkor is, ha édesen ennéd - attól eltünik az "íztelen pép" érzés.

De lehet mindenféle édes akármi nélkül is, csak sóval enni, azt is megpróbálhatod.

2020. aug. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Agave szirup, 1 teaskanál 2dl-ként. Olyan, mint a sztivia, a kaloriatartalma 30 százalékkal alacsonyabb, mint a cukoré. Dm-ben kapható. Vagy turmixolj össze egy maréknyi epret, vagy málnát vagy szedret, stb.és keverd össze. Kevés olajos mag és aszalt gyümölcskeveréket is rakhatsz bele.
2020. aug. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Én fagyasztott epret szoktam beletenni (felolvad) és banànt. (Tudom azt mondjàk a banán nem fogyókúràs, de minden nap eszek és így is sikerült fogyni.)
2020. aug. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Ezeket kipróbálom! Nekem így is nagyon édes volt (cukrok és édesítők nélkül), így édesíteni nem szeretném. Korábban nem szoktam édeset reggelizni, lehet ezért is furcsa.
2020. aug. 11. 11:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy fél banánt szoktam bele, villával összenyomkodom.
2020. aug. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
fahéjjal nekem elég.
2020. aug. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!