Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Néztem ezt a kapszulás kávéfőz...

Néztem ezt a kapszulás kávéfőző akciót a Nespresson elég jónak hangzik, szerintetek van valamilyen kis betűs rész ami ellene szólna?

Figyelt kérdés
[link]

2020. aug. 17. 07:42
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Elég érdekesnek tűnik (nem jó értelemben)

Azon kívül, hogy a későbbiekben drága lesz a kapszula, van benne még valami, ami hiteltelenné teszi, de igazából nem tudom, mi. Pedig kifizeted később a gép árát, de na

2020. aug. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Köztudott, hogy a kapszulában van a pénz, nem a gépben (pont úgy, mint a tintasugaras nyomtatóknál).

Normál esetben megvennéd 10-20 ezerért a gépet. Utána pár ezer forintnyi kapszula vásárlása után esetleg rájönnél, hogy mégsem éri meg neked ez annyira. Ezért felteszed a polcra gépet és kész, nem költesz rá többet.

Erre reagálva kitalálták, hogy X darab kapszulával (a gépeknél olyan akció van, hogy 50/150/300 db kapszulát kell venni) vagy forinttal (a bónuszprogram havidíja) magukhoz láncolnak, így van egy minimum biztos bevételük. Valószínűleg elég komoly árrés van a kapszulákon (néhány éve szerintem még kb. 100 Ft/db volt, most 129-től indul, ha jól láttam - ez elég durva emelés).

Az mindenesetre pozitívum, hogy "A 12. havidíj megfizetése után a Kávégép Bónuszprogram véget ér.". amikor elkezdtem olvasni, rögtön arra gondoltam, hogy tipikusan az az eset lesz, hogy arra lőnek, hogy sokan elfelejtik lemondani az előfizetést.

2020. aug. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem tartom drágának a kapszulát havi szinten 10.000ft értékben iszunk kávét napi 1x akkor is reggel :) kapszulával pont ugyan ennyibe kerülne. Nem az 500ft-s 25dkg-s kávét fogyasztjuk annak sajnos nem jön be az íze ennyi szenvedélyünk van :)


Szóval akkor hülyeség az egész ugye? Néztem hogya gép amúgy 30k és 12k értékben adnak kupont kapszulára. Jobbnak meg érné?

2020. aug. 17. 09:41
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha havi 10000 forintot terveztek költeni havonta, akkor a bónuszprogramos éri meg a legjobban, mivel így gyakorlatilag ingyen lesz a gép.
2020. aug. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Remélem nincs benne apró betűs rész mert ez jol hangzik hogy havi 5000 és azt is letudod konkrétan vasarolni
2020. aug. 17. 11:34
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a szokásosat találtam: ha meg akarod szüntetni az 1 éven belül, akkor vissza kell fizetni a kapott kedvezményt. (Tehát ha egyszer belevágsz, akkor ajánlott végigcsinálni.)
2020. aug. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretem annyira azt hogy részletre vegyünk vmit egyenesen rosszul vagyok a hitel bármilyen formájától vagy a reszlettol de ez úgy tűnik hogy nagyon megéri
2020. aug. 17. 11:44
 8/8 anonim válasza:
Pont most vettem meg. Van már egy gépem, nagyon szeretem, kb. 5 ezret költök havonta kapszulára. Igaz, most 6400 lesz, de ami fennmarad, egy év után is felhasználhatom. A gép pedig ajàndèk lesz.
2023. júl. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!