Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van bevált és finom süti...

Van bevált és finom süti ötletetek? Hétvégi, bográcsozáshoz vinném.

Figyelt kérdés
Szeretnék valami finomat vinni, amivel elő tudok rukkolni. 🙂

2020. szept. 23. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Akkor olyan kell ami szabad teren elall, nem olvad szet, nem folyik el a toltelek es kezzel fogyaszthato stb. Gondolom, nem?


Szerintem linzert vigyel, legegyszerubb es legolcsobb. Altalaban mindenki szereti.

2020. szept. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Én "hazabeszélek" mert nekem a kedvencem bogrács(gulyás) után a mákos vagy diósguba. Igaz, ez nem süti, de mindig osztatlan sikere van, nagyobb mint valami teasüteménynek.
2020. szept. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Sósat vinnék. Pogácsa, sajtos rúd, sós-sajtos kifli. Ilyesmik illenek a bográcsozáshoz.
2020. szept. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, első. Bár nagy meleg nem lesz.
2020. szept. 23. 12:49
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Rizskoch
2020. szept. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Én mindig sósperecet viszek, sose marad egy darab se. Már nem is kérdezem hogy mit vigyek, úgyis azt kérik.
2020. szept. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Sport szelet. Nem kell sütni, darált keksz az alapja. Neten sokféle recept van. Jól lehűtve darabolható, és nem lesz meleg, nem is olvad meg.
2020. szept. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Sörperecet:

[link]


Túrós ropogóst:

[link]

2020. szept. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

Bármilyen gyümölccsel elkészíthető túrós pite - én mindig ilyet viszek hasonló rendezvényre.


A tésztájában van a túró, és bele kell nyomkodni a szeletekre vágott almát, barackot, szilvát, stb. - ami épp van otthon.


40 dkg liszt

egy doboz túró (25 dkg)

2 tojás

fél cs. sütőpor

citromhéj

1,5 dl tejföl v. joghurt

1,5 dl étolaj

csipet só

10 dkg cukor


...

kb. 60-70 dkg gyümölcs

...

tetejére kenéshez egy tojás, 1 ek. cukor és pici tejföl összekeverve.


A tésztához valókat mind összekevered, és kézzel belelapogatod a sütőpapírral bélelt tepsibe. Lehet szögletesbe is, vagy két kerek tortaformába.

az almát negyedekre vágod, kimagozod (héja marad), és a negyedeket még további 4-5 vékony szeletre vágod, és szépen sűrűn belenyomkodod (héjas része álljon fölfelé)a tésztába. Tetejére ecseteled a keveréket, és kb. 30 perc alatt megsütöd.

2020. szept. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
Ostoros kalács.
2020. szept. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!