Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van egy kocka túró, eper, és...

Van egy kocka túró, eper, és egy rúd leveles tészta a fagyasztóban. Erre bevált recept ötlet?

Figyelt kérdés
2020. szept. 24. 11:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezt csináld meg.

2020. szept. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én fognék egy muffin formát, felvágnám a leveles tésztát olyan kis négyzetekre, amikkel pont ki lehet bélelni a muffinforma mélyedéseit. Kivajaznám vagy tennék bele papírokat a biztonság kedvéért, bele ne ragadjon. Aztán a túrót elkészíteném palacsintatöltelék szerűen+1 ek keményítő. Beletöltögetném a tésztakelyhecskékbe, aztán kirakosgatnám rá az epret. Ha nagyobb darabok lógnak le a tésztából,akkor a lelógó részt felcsíkoznám és rácsszerűen ráhajtanám a kelyhekre. Aztán megsütném. Aztán megenném, nagy erőfeszítések mellett nem az egészesz, csak a felét :-)
2020. szept. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
Szakácskönyv
2020. szept. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem itt, hogy aki kipróbálta és bevált vagy saját ötlete van megosztaná e velem, de köszi az építő jellegű kommentet, hogy szakácskönyv meg Google. 😒 Többieknek köszönöm a választ :)
2020. szept. 24. 14:14
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
Igen, én már próbáltam. Kakaóscsigát csináltam belőle.
2020. szept. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Túrós rétes:

[link]


Az epret lecukrozod kis kelyhekbe, be a hűtőbe, mielőtt asztalra rakod, egy jó adag tejszínhab a tetejére... Jó étvágyat! :))

2020. szept. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi #1-es!

Nem néztem a linkedet, csak rögtön elkezdtem keresni a túrós rétes receptjét.

Majd a kérdező eldönti, melyikre éhezik jobban.

2020. szept. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7 Ugyanmár. Te is leírhatod a recepted. Legalább van miből válogatni.
2020. szept. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Imádom a fagyasztott epret magában, szóval én sós sütit csinálnék és a gyümölcs desszert lenne.


Hagymát, fokhagymát megpirítanám vajon, majd tennék bele gombát és zöldfűszereket.

A túrót kikeverném tojással és hozzáadnám a gombás hagymát.

Ezt tölteném csinos kis batyukba.

2020. szept. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Nekem sikerült vaddisznó pörköltet készíteni belőle!


Komolyra fordítva a szót,ne legyél ennyire "anyámasszony katonája".Találd fel magad és legyél kreatív.Rengeteg ötletet találsz az interneten,csak egy kis szorgalom kell hozzá,hogy el is tudd készíteni.

Èn a helyedben,fel sem tettem volna ilyen kérdést.

2020. szept. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!