Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik áruházlánc árul valódi...

Melyik áruházlánc árul valódi vajas tésztát hűtött vagy fagyasztott formában?

Figyelt kérdés
Több 'szakértő' a leveles vagy rétestésztát ajánlotta az áruházakban. De ezek teljesen másak.

2018. nov. 18. 15:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha ennyire válogatós vagy a minöségre nézve, akkor a legegyszerübb megoldás, hogy elkészíted saját magad, akár nagyobb mennyiségben is, és egy részét lefagyasztod.
2018. nov. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A leveles tészta a vajas tészta, a rétestészta nem vajas.
2018. nov. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Vajas tészta valóban a leveles tészta, de gondolom te omlós vajastésztát, azaz pitetésztát keresel.

Sajnos azt nem fogsz találni, mert én még soha sehol nem láttam fagyasztva.

De tényleg annyira egyszerű (és fagyasztható), hogy hamarabb megvan, (max 15 perc) mint ahogy a boltban a pénztárig érsz és nagy előnye, hogy ezt nem kell hajtogatni.

[link]

2018. nov. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Bármelyik típust is keresed, a Tante Fanny termékek között megtalálod, legyen az rétestészta, vajas omlós tészta vagy vajas leveles tészta.


Gyakori típus, a nagyobb üzletekben megtalálod.

2018. nov. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
2018. nov. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%

#4

A Tante Fanny az nem vegán? Akkor abban nem lehet vaj.

2018. nov. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%

6

A vegén ételben valóban nem lehet vaj.

A Tante Fanyn terméke nem vegánok.

2018. nov. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

#7

Én nem ismerem a Tante Fannyt, ezért rákerestem és ezt olvastam:

"Tudtad, hogy friss tésztáink mindegyike vegetáriánus, nagy részük pedig vegán termék? S nem csupán tegnap óta – számos tésztánk mindig is vegán termék volt.

Ahhoz, hogy első pillantásra felismerhesd azokat, friss tésztáink mindegyikét az Osztrák Vegán Társaság független V címkéjével láttuk el. Így azonnal láthatod, hogy a Tante Fanny friss tészták és receptek közül melyik vegán lakto-vegetáriánus, ovo-vegetáriánus vagy ovo-lakto-vegetáriánus."

2018. nov. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

#7

A linket lehagytam, itt írják.

[link]

De őszintén szólva ez engem nem igazán érdekel, ahogy írtam is, nem egészen 15 perc alatt összedobok 4 tepsire való tésztát, amit adagonként lefagyasztok.

Ebbe a vega vagy vegán történetbe is csak azért folytam bele, mert a Kérdező "valódi vajas tésztát" keres.

2018. nov. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

9

Mindannyian értjük, mert kétszer is leírtad, hogy "15 prc alatt összedobod" az omlós tésztát.

Ami, mint tudjuk, nem egy truváj és mindenkinek annyi ideig tart, és nem érdem megtenni vagy nem megtenni.

Sőt, az is megteheti, aki sem egyszer, sem kétszer nem írja ide.


Nem, a tante fanny vajas tészta, amit a kérdező kérdezett, nem vegán. A tante fanny nem vegán. Egyes termékei azok.


[link]

2018. nov. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!