Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lejárt a leveles tészta a...

Lejárt a leveles tészta a fagyasztóba (1 hónapja), mert elfeledkeztem róla. Szerintetek azért ma még felhasználhatom kakaós csigához?

Figyelt kérdés
2012. okt. 6. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd jönnek,hogy semmiesteresem. De ne törődj vele,nyugodtan süsd meg,kicsit avasabb lehet,de nem mérgező. Nem kell pocsékolni,hisz emészthető.
2012. okt. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm! Akkor megsütöm délután
2012. okt. 6. 11:07
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem sütöm meg,kiengedett kicsomagoltam és ilyen savanykás szaga van a tésztának.
2012. okt. 6. 11:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindig savanykás az alapszaga.A háziba is teszünk ecetet.
2012. okt. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Annak a világon semmi baja nem lehet.a tészta nem tudja, hogy egy hónapja lejárt, és most meg kell romlania.ha kidobtad kár érte.nyugodtan fel lehetett volna használni.

a szavidők mindig túlbiztosítottak a termékeknél a gyártók védelmében.

2012. okt. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hogy tudna bármi is megromlani a mélyhűtőben? Ha most beleraksz egy mamutot, még hatezer év múlva is megeheted, pedig addigra ugyancsak lejár a szavatossági ideje...


Ja am. a szavatossági időt nem a vásárlók számára írják ki, hanem az eladóknak. Nem azt jelzi, hogy meddig fogyasztható a kaja, hanem azt, hogy meddig rakható ki a pultra.


Szóval nyugodtan edd meg.

2012. okt. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fagyasztóban (ha közben nem lett kiolvasztva) biztos, hogy nem lett baja.
2012. okt. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!