Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Azok a serpenyők amiknek a...

Azok a serpenyők amiknek a kialakítása fekete felületen fehér foltocskák, mikor jó választás?

Figyelt kérdés
volt egy régi 4-5 éves Tefal serpenyőnk aminek az alljára olyan sok korom rakódott hogy ideje lett a cserének, nem lehet kellő hatásfokkal melegíteni, tescoba betértünk, anyum sokáig vacilált ezek között, meg látta ezt amit mondok, hogy sötét alapon világosabb foltocskák a felület kinézete, nem tudtam neki tanácsot adni mert csak a teflonost, meg a kerámiabevonatost ismertem, de az megint más, mert azt teljesen fehér. végül megvettünk egy teflonos tefalt de 26-os helyett 28-as választott ami szélesebb, de laposabb mint a régi szóval felemás érzéseim vannak, mindenesetre ha ez is kibír 4 évet ideje lesz újra átgondolni
2020. szept. 25. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Tűzzománc lehet. Én nagyon szeretem.
2020. szept. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Erről beszélsz?

[link]

Én speciel nagyon szeretem.

2020. szept. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ami a linken van, én is szeretem, van kisebb-nagyobb. A nagyobbat, ha több húst, krumplit akarok egyszerre. A kisebb egy rántottához is elegendő. Nálam bevált, már több mint 2 éve használom őket.
2020. szept. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat de nem hiszem hogy ez volt. maga az egész serpenyő anyaga egy világosabb szürke anyagból volt, és ebben voltak fehér foltocskák
2020. szept. 26. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!