Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Grillfunkciós mikrohullámú...

Grillfunkciós mikrohullámú sütő kisméretű főzőfülkébe jó választás? Grillfunkciójával lehet sütni?

Figyelt kérdés
2015. márc. 12. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát lehetni lehet, de nem az igazi. Én a múltkor sütöttem előkészített BBQ csirkeszárnyakat (tehát nem azokat a nagy szárnyakat amit a hentes árul), és 40 perc alatt csinálta meg. Szóval egy csirkecombot egy örökkévalóság átsütni benne. De például csirkemellhez teljesen elég. Azt olyan vékonyra szeleteled, amilyenre akarod.


Persze aztán gondolom ez függ a teljesítménytől is, meg hogy milyen komoly a gép, de a miénk egy teljesen általános mikro grill kombó, szóval ilyesmire kell számítani.

2015. márc. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg még amivel szembesültem, hogy ugye kicsi. Tehát pl a csrikeszárnyakat, amiket vettem, kb 4 kör lett volna kisütni. Szóval csak egy kört tettem be.
2015. márc. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!