Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen csirkemell húsleves...

Milyen csirkemell húsleves receptet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Tárkonyos,kakkukkfüves cuccost szeretnék zöldborsó tejszín nélkül, rengeteget sütök,főzök, de húslevest még nem csináltam. Meg vagyok fázva és nagyon jól esne.

2020. okt. 6. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Megcsinálhatsz ugyanúgy legényfogó/tárkonyos csirke ragu levest az említett összetevők nélkül. Hagyma, hús, zöldségek apróra vágva, kicsit pirítva. Ahogy elkészül az egyik, öntheted bele a következő tételt, amikor már mindennek van egy kis színe felöntöd vízzel. Mehet bele a fűszerezés, akár leveskocka is, és készre főzöd.
2020. okt. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

A húsleves alapból: felteszed a húst hideg vízben főni, a lébe só, pár szem szemes bors, rakhatsz bele tárkonyt, egyéb fűszereket is. De egy kis fej vöröshagyma, (alsó héjával együtt), 1-2 girizd fokhagyma szintén héjastól, répa-gyökér, esetleg még karalábé vagy a borsó. A hagymákat majd idővel főzés közben dobd ki, nehogy szétfőjjön.

Amikor felforrt, utána vedd takarékra alatta a lángot, és a felsorolt zöldségeket csak az után rakd bele. Én le szoktam habozni, sokan beleforralják a habot is. Ízlés dolga. Csak úgy, szépen lassan pöcörögjön, ne nagyon forrjon, mert annál zavarosabb lesz a levesed. Amikor kész, = megfőtt a hús! a levéből szedsz ki egy kisebb lábasba, és a tésztát abba főzd meg.

2020. okt. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Olvasd el dr michael greger konyvet es semmilyet se akarsz
2020. okt. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!