Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Borsoporkoltbe tul sok piros...

Borsoporkoltbe tul sok piros paprikat tettem hogyan javítható?

Figyelt kérdés
2020. okt. 6. 11:30
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
20 hogy nem porkolt? Mitol lenne az?
2020. okt. 6. 15:20
 22/31 A kérdező kommentje:

Gombás is szoktam az is jo.

En soha nem teszem olajra a hagymat mindig vizen!! Hisz ugy egeszseges es csalad se latja a kulonbseget es meg olcsobb is a viz.

2020. okt. 6. 15:22
 23/31 Mansour ***** válasza:
100%

Pont attól nem pörkölt, hogy nem zsiradékban párolod a hagymát. A vízen igazából nem is párolod, hanem főzöd, és úgy teljesen más íze lesz. Nem tudom, hogy egészségesebb-e így, mondjuk az biztos, hogy könnyebben emészthető. Viszont a zsiradék kell a vitaminok felszívódásához, szóval ha vízen "párolsz" hagymát, és nem teszel az ételbe zsiradékot, akkor biztos, hogy nem egészségesebb.

Továbbá attól nem pörkölt, hogy annyi vizet önt rá, hogy ellepje. A pörköltre sosem szabad ennyi vizet önteni.

Szóval attól még nem pörkölt, hogy a recept annak nevezi. Amúgy nem rossz recept, csak más nevet kellene találni neki.

2020. okt. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Zsiradek kell a vitamionok felszívódásahoz? Ne viccelj olvasd el a hogy ne halj meg cimu konyvet!!!
2020. okt. 6. 16:11
 25/31 A kérdező kommentje:
De hogy nevezned? Hat nekem fel se tunt a te szerintedi rendes porkolthoz valo különbsége izre ugyanat
2020. okt. 6. 16:12
 26/31 Mansour ***** válasza:
100%

24. Én nem biztos, hogy egy könyvnek hinnék ezer másik ellenében. És egyébként mindenki meghal.

25. Mondjuk a kesudiós borsóragu pontosabb elnevezés lenne, és tudná is belőle az ember, hogy mit várhat tőle. Nekem, és szerintem az emberek többségének feltűnne a különbség.

2020. okt. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Jaa en nem tettem bele kesudiot.
2020. okt. 6. 17:11
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Ennek semmi koze a borsoporkolthoz uristeen....viz, kesudio, hagymat elore fozni?!

Szent sz.ar.😅🤣🤦


Most mar ertem miert csesztel el egy receptet, amit a 6eves gyerekem is megfoz itthon...

Semmitol nem egeszsegesebb ebben a blogban leirt verzio, az eredeti PERKELT-nél. Ugyanis nem pörkölt...de ebbe mar be menjunk bele.

A tejfolos habaras meg paprikast eredmenyez.

Nagy itt a kaosz, nem hiaba volt regen jo az a haztartastan ora!👍

2020. okt. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
90%

u.i: Nem lesz egeszsegesebb hogy vizen megfozi, majd olajat ont ra...sot hatalmas konyhatechnologiai baki.

Amugy sem ontunk perkeltbe vizet, de plane nem igy.

Azt meg jol irtak feljebb, hogy a vitaminok felszivodasahoz elengedhetetlen a zsiradek, ugyanis vannak csak zsirban oldodo vitaminok.

Alt.isk. biologia...

2020. okt. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
81%

Olajat is önthet, nem muszáj zsírt.

Ugyanaz a hatás.

2020. okt. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!