Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Süti, ami egyszerre vegán és...

Süti, ami egyszerre vegán és gluténmentes?

Figyelt kérdés

Mit lehet sütni otthon, ami mindkét kritériumnak megfelel? Kókuszzsírom van vaj helyett, de gluténmentes liszt sajna nincs itthon...

Vagy milyen ilyen kekszet lehet kapni a boltban?


2020. okt. 19. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
karamell
2020. okt. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
2020. okt. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A zabpehely nem gluténos?
2020. okt. 19. 15:56
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Gluténmentes is van belőle, oda van írva, hogy olyat kell venni. Igazából azt feltételeztem, hogy gluténérzékeny vagy ezért tartasz otthon gluténmentes ételt, attól még hogy liszted épp nincs. Nyilván ha semmid nincs otthon, abból semmit nem tudsz csinálni.
2020. okt. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
55%

Alapból úgy tudom, nincs a zabpehelyben glutén, de a gyártás közben kerülhet bele. Vagyis elvileg az mehetne.

Gesztenyemasszával is készítettem valami GM kekszet, visszasírja azóta is kapta (pedig elrontottam: kenyérlisztem volt itthon, és csak sütés után derült ki, hogy az SÓS😱), azt mondta, a sós karamellára emlékeztette, és befalta 2 este alatt az egész dobozzal.

Szóval a helyzet nem reménytelen;)

2020. okt. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, végül biztosra mentem és gullón kekszet vettem :D
2020. okt. 20. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!