Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sajtfondühöz milyen (lehetőleg...

Sajtfondühöz milyen (lehetőleg nem túl drága) eszközöket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Magamnak kéne. Ugyanis egyedül élek, viszont imádom a fondüt (egyszer régebben kóstoltam) de nem akarok rá vagyonokat költeni. Jó volna egy erre a célra való edény, egy állványzat és egy aljzat egy égővel - de ha kapok az égőre tippeket, hogy minél olcsóbban meg tudjam úszni, annak őszintén hálás lennék. Plusz néhány ilyen "fondü nyárs".


Én csak szeretnék néha esténként egy kis "olvasztott sajtos snacket" eszegetni. Ezért érdekelne hogy akad-e olyan termék, ami pl. a számomra (ár érték arányban) megfelelő volna-e?



2020. nov. 27. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Egyedül fondüzni nem éri meg... nem tudsz olyan pici adagot olvasztani, amit meg is tudsz enni. A fondüzés tipikus társasági dolog.

Volt ma egy fondüs kérdés, mindjárt előkeresem.

2020. nov. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2020. nov. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én az előző kérdéshez is kommenteltem. Szerintem a bögre-fondü a legjobb, ha egyedül használod. Lehet hozzá kicsi nyársat is kapni.
2020. nov. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha tényleg ilyen egyszemélyes "olvasztott sajtos snacket" szeretnél csinálni, szerintem jobban jársz a raclette-tel!


Lehet kapni egészen megfizethető áron a Butlersnél ilyen teamécsessel is jól működő, mini-raclette sütőt.


[link]


Veszel hozzá finom raclette sajtot - pl. ilyen szeletelt francia sajtot:

[link]


vagy néha az Aldiban is van _nagyon_ finom hasonló...


Pár perc alatt szépen megolvad, rácsúsztatod egy-két főttkrumplira, vagy amire szeretnéd, és készen van. :-)

2020. nov. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!