Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » SOS! Van itt még valaki ilyen...

SOS! Van itt még valaki ilyen későn? Sajttorta kérdés?

Figyelt kérdés

Normális hogy sütésnél nem dermedt meg a krém? Majd hűlésnél fog, vagy valamit elrontottam?

Erről a receptről van szó:

[link]


2020. dec. 24. 00:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor rátetted,akkor is folyós volt?

Nekem csak úgy lett jó a krém hogy "gyorsan" kikevertem,mert egy idő után folyóssá vált előzőleg és -bevallom-aszpikoztam... :)

2020. dec. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, önteni tudtam rendesen :( Azt hittem, hogy ez normális, feltételeztem, hogy három tojás sütésnél csak összefogja...

Akkor ezek szerint nagyon elcsesztem valamit, csodás... :(


Visszadugtam még, a végén már elkezdett (volna) pirulni a teteje, azért vettem ki. Most hül, aztán meglátom reggel, hogy kuka-e, innentől asszem sokat nem tudok vele kezdeni :(

2020. dec. 24. 01:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem áll meg, akkor sem kuka. Ha finom, fogsz pár borospoharat, fagyihelyhet. Kiporciózod, feldíszíted kicsit (tejszínhab, csokifogács, mézeskalácsot tűzöl bete, stb, ami van) és eszitek kanállal.
2020. dec. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A recept jo, valamit te rontottal el, nem megfelelo hofokon vagy nem eleg ideig sutotted.

Az a titka, hogy gozolod lassan, sokaig. A 40perc edes keves, legalabb masfel ora es utana a teteje piritasa.

Nem a tojastol all ossze, hanem a kremsajtbol elparolog a nedvesseg sutes hatasara. Total szeletelhetonek kell lennie.

Se liszt, se kemenyito, se tejfol amugy nem kell bele.

Jominusegu mascarpone, tojas, cukor ennyi.

2020. dec. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja bocs, szoval a recept nem igazan jo...de te is elronthattad a fent leirtakat.
2020. dec. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!