Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » S. O. S! valaki segítsen...

S. O. S! valaki segítsen légyszi! Hogy csináljam meg?

Figyelt kérdés

[link] van itt ez a recept és van benne a darálthúsos rész azt hogy csináljam mikor mit tegyek bele??

Valaki elmondaná nekem ennél a pörkölt részt normálisan ?


2010. aug. 13. 10:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
jahm meg én még teszek bele bébi répát meg kukoricát meg borsot remélem anyu örül majd neki :D (persze ha sikeresen megcsinálom):D de ezeket akkor tegyem bele amikor beletettem a daráthúst meg a kevés vizet és akkor utána végűlis ugyis leszüröm ..mert nem akarom nagyon tocsogosra:D
2010. aug. 13. 10:43
 2/11 anonim ***** válasza:
Először szerintem fehéredésig olajon/zsíron pirítsd a darálthúst, utána lángról levéve szórd rá a paprikát és öntsd fel kis vízzel ( de tényleg csak nagyon kicsivel),utána mehetnek bele a fűszerek.amikor olyan jó szaftos, akkor lesz kész.
2010. aug. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pici olaj, rá a darált hús..picit veszítsen a színéből addig kavargasd, húzd le a tűzről és rakd bele a többit amit ír a recept és engedd fel pici vízzel..de nem értem miért kell bele rakni ilyen mű cuccokat..gulyáskrém stb..én simán megcsinálom a húst mint a normális pörköltet..őrölt pirospaprikával és isteni..
2010. aug. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
te jó ég, bébirépa és kukorica a rakott káposztába...gondolkozz már ez így is eléggé fingatós kaja..hátha még a kukoricát is belerakod..úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú remélem a gyerekem sose fog ilyet főzni, de azért a tisztelet a tiéd, hogy ilyen rendes vagy, hogy megleped:))))))))))))szét fogtok durranni:))))))))))))
2010. aug. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de akkor a pirospaprikát most ne a hagyma után tegyem bele??
2010. aug. 13. 10:47
 6/11 A kérdező kommentje:
hát nem teljesen iylen lesz mert nem lesz benne kelkáposzat hanem rizs ez a pörkölt iylen zöldségekkel meg kevés tejföl meg egy kis sajt és ugy sütöm meg de végülis az alapja a rakot kel:)
2010. aug. 13. 10:49
 7/11 anonim ***** válasza:

Mivel az általad linkelt recept nem ír hagymát ( és a rakott kelbe nem is annyira szokás tenni), ezért a húst kezded pirítani a zsiradékon.

Ha hagymát raksz alá, akkor természetesen a sorrend: hagyma+hús+paprika.

Azért rakjuk a paprikát csak azelőtt, mielőtt felöntjük vízzel, mert gyorsan megég és keserű lesz tőle az étel.

2010. aug. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm imádlak :)(L)
2010. aug. 13. 11:00
 9/11 A kérdező kommentje:
nah elkészült és tök finom lett:):)): majd linkelem a képet hogy milyen lett csak hogy nehogy az legyen hogy kamu kérdés csak nem engedi még a képfeltöltő mert túl nagy :D
2010. aug. 13. 12:53
 10/11 A kérdező kommentje:
2010. aug. 13. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!