Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a teendő, ha egy családtag...

Mi a teendő, ha egy családtag folyton a saját villájával meg kanalával eszik közös ételekből (legyen az saláta, köret, bármi) és sokszor még úgy is teszi el őket?

Figyelt kérdés

Engem eléggé bosszant, mivel mindig ügyelek hogy ne egyek bele főzéskor az ételekbe, ha kóstolni is kell, akkor azt előtte és utána is tiszta kanállal vagy villával, valamint későbbi étkezésekre is úgy eltenni a dolgokat, hogy azokról tudjam hogy nem voltak előtte belerágva meg beleturkálva.


Valamelyik nap azt láttam hogy egy az egyben kanállal evett egy lekváros üvegből, utána meg betette a hűtőbe, másnap meg kérdezte hogy nem-e kérek lekvárt a desszerthez...



2020. dec. 27. 23:16
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
78%
Ezt én sem szeretem sőt gusztustalannak tartom.A hányinger elkap ha ezt meglátom.
2020. dec. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Pedig sose tálalok úgy semmit, hogy ne legyen hozzá külön, dedikált kiszedő eszköz, valamint már beszéltünk milliószor erről, és mégis ez megy


Fagylaltot már évek óta nem ettem, mert úgy találom meg a hűtőben mindet, kis aranyos kanálnyomokkal körbe: nem telne fél percbe kitenni egy fagyiskehelybe, meg akkor tudna mellé habot vagy öntetet tenni, nem, ehelyett dobozból kell azt is, nehogy más is megkívánja

2020. dec. 27. 23:43
 3/34 anonim ***** válasza:
41%
Akivel együtt élsz, a családtagod és undorodsz tőle? Te akkor a f...t is kesztyűben fogod meg? Ebben nincs semmi undorító, nem egy tévéműsorban szerepelsz, hanem egy családban élsz.
2020. dec. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
59%
Egyértelmű,hogy ilyet normális ember nem csinál!Tiszteljük már meg a családunkban is mindenkit azzal,hogy nem csináljuk ezt!#3 A válaszodból látszik,hogy nem vagy egy intelligens ember.Téged minősít csupán😉
2020. dec. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
91%
Én szoktam megtartani magamnak tányért vagy evőeszközt az előző étkezésről ha nem vészesen koszosak, de nem raknám be a többiek cucca közé soha. Ez kicsit gáz.
2020. dec. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
52%
Már ne is haragudj, de abban mi a gusztustalan, ha valaki kinyitja a hűtőt és iszik egy korty ásványvizet az üvegből? Vagy eszik két kanál fagyit a dobozból? Miért kéne otthon mindennek külön megtálalni? Ennyi lazaság ha nincs valakiben, éljen egyedül.
2020. dec. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
60%
Nem az a baj ha valaki beleiszik valamibe vagy beleeszik.A gond ott van ha közös az étel vagy az ital és akkor teszi.Evidens hogy ilyet egy kultúrált ember nem csinál.
2020. dec. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
32%
A kanállal együtt tette be a lekváros üveget a hűtőbe?
2020. dec. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
65%
Ha valaki belekanalaz a lekvárba, vagy fagyiba az nem zavar de ha van a hűtőben pl. ice tea vagy kóla és belenyálazik az üvegbe, attól nagyon ideges lesz mert nincs gusztusom inni utána a nyálas üdítőből hiába családtag.
2020. dec. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
72%
Gusztustalan és kész!Nincs mit szépíteni rajta.
2020. dec. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!