Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a teendő, ha egy családtag...

Mi a teendő, ha egy családtag folyton a saját villájával meg kanalával eszik közös ételekből (legyen az saláta, köret, bármi) és sokszor még úgy is teszi el őket?

Figyelt kérdés

Engem eléggé bosszant, mivel mindig ügyelek hogy ne egyek bele főzéskor az ételekbe, ha kóstolni is kell, akkor azt előtte és utána is tiszta kanállal vagy villával, valamint későbbi étkezésekre is úgy eltenni a dolgokat, hogy azokról tudjam hogy nem voltak előtte belerágva meg beleturkálva.


Valamelyik nap azt láttam hogy egy az egyben kanállal evett egy lekváros üvegből, utána meg betette a hűtőbe, másnap meg kérdezte hogy nem-e kérek lekvárt a desszerthez...



2020. dec. 27. 23:16
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
70%

"Már ne is haragudj, de abban mi a gusztustalan, ha valaki kinyitja a hűtőt és iszik egy korty ásványvizet az üvegből? Vagy eszik két kanál fagyit a dobozból? Miért kéne otthon mindennek külön megtálalni? Ennyi lazaság ha nincs valakiben, éljen egyedül."


Úristen, most ez komoly? És ez a proli tempó a természetes?

Hát nálunk nagyon nem:(

2020. dec. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
79%

"A kanállal együtt tette be a lekváros üveget a hűtőbe?"


Szerintem mindegy, mert ha kanál nélkül, akkor is belezabált:(

2020. dec. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
77%
Intelligens ember ilyet nem csinál de képtelenek ezt felfogni mivel nem azok.☝☺
2020. dec. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
72%

"9-es, utaztál már bkk-n? Igen? Akkor szerintem a higiéniát el lehet felejteni."


Igen, utaztam, de ÉN nem szoktam a jármüveket nyalogtani! (Te igen? a kérdésed alapján ugyanis ez derülne ki)

Otthon meg kezet mosok, átöltözöm és csak utána eszek!

Azért nem mindegy, hogy miröl van szó, az ételek egész más kategória, mint a nyilvános közlekedés.

2020. dec. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
74%
De én nem értem, mi a tökömért kell beleinni az ásványvizes üvegbe, nincs otthon pohár?
2020. dec. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
40%
Strandra, Balcsira jársz babám? Szoktál e ott fürdeni, esetleg enni? Szerintem ne zavarjon hogy apád(?) esetleg beleeszik az üvegbe, mikor a sok idegen nunától ázott vízben fürdesz. A konyháról pedig inkább nem beszélek neked, ahol a fini palacsintát, hekket, hambit sütik neked.
2020. dec. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
53%

1. NEM vagyok a babád - ennyire nem legyél lekezelö, elvárom az alapvetö tiszteletet töled is!

2. NEM járok sem strandra, sem Balatonra! (Mellesleg igen gusztustalan, alpári gondokodásra vall, amit írsz!)

3. HA meg valahol étteremben eszem - ahol nem palacsintát, hekket, hambit -, hanem tisztességes ételeket, ott megnézem a helyet.

2020. dec. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
40%
A kérdést kiíróhoz szólt a kérdésem, bocsi utolsó, nem hozzád.
2020. dec. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
38%

Intelligens ember?


Közhelyesség mintaképe!

Ha lett volna dolgod 160+ IQ-val rendező emberekkel, lenne fogalmad mit csinál és nem csinál egy intelligens ember.


Az, hogy te szarkasztikusan így degradálod más értelmi képességét, csak téged jellemez.


Számodra gusztustalan - el tudom fogadni. De az, hogy hibastkövetkeztetéseket vonsz le a levegőből, az valóban intelligencia jellemzője.

2020. dec. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
12%
9-es. Szex közbe nyalakodsz miután jártál a nőben, mi?
2020. dec. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!