Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van egy egész csirkecombom,...

Van egy egész csirkecombom, meg egy padlizsán, tudnátok valami receptet?

Figyelt kérdés
Ezt dobta a gép: egy csirkecomb, egy padlizsán, sajt, fűszerek, tej. Valami tuti tipp? :D

2021. jan. 7. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
A google mit írt, mikor rákerestél a padlizsános csirkére?
2021. jan. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Padlizsánnal töltött csirkecomb.
2021. jan. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha van egyszemélyes tepsid akkor csontozd ki a csirkecombot és csinálj csirkés moussaka-t (görög rakott padlizsán).
2021. jan. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Miféle gép dobta ki, hogy neked mid van otthon?

Vagy csak úgy játszadozol?

2021. jan. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4-es: ez csak egy vicces mondás: ezt dobta a gép. Úgy értettem: ma éppen ez van itthon, nincs kedvem lemenni boltba, szeretném elpusztítani, ami itthon van.
2021. jan. 7. 15:33
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Faragd le a húst a csontról, készíts belőle ragut, (dinsztelt hagymára rá a húst, só-bors-egyebek pici vízzel födő alatt puhára) és a kockára vágott padlizsánt is főzd közé. Tejbe lisztbe, a végén ráhabarsz.

Főtt tészta tetejére majd reszelt sajttal megszórva, esetleg egy kicsit összesütve akár sütőben, akár mikróban.

2021. jan. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2021. jan. 8. 08:09
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen!

És elárulod, hogy a végén mit is készítettél belőle?

2021. jan. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mixeltem pár receptet. Fogtam a csirkecombot, megpiritottam mindkét oldalát olivaolajon. Utána hagymát fonnyasztottam olajon, rá pirospaprikát, bele lisztbe mártott padlizsán szeleteket, paradicsomszeleteket, kis vizet, so, bors, csirkecomb, majd kB 40 percet kis lángon parolgattam. Isteni lett :)
2021. jan. 8. 19:59
 10/10 anonim ***** válasza:
padlizsános csirke. vagy csirkés padlizsán, ha szeretsz vadulni. de ezt csak szülőkkel. só bors fokhagyma.
2021. jan. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!