Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egy hagyományosan finomlisztes...

Egy hagyományosan finomlisztes sütit megsüthetek teljes kiőrlésű liszttel is?

Figyelt kérdés
Nem kell változtatni semmin?
2010. aug. 16. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
tudtommal nem kell változtatni. de javítson ki vki ha tévedek.
2010. aug. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bizonyos esetekban kevesebb kell a tk lisztből. de amúgy szerintem más nincs :)
2010. aug. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ize egész más lesz, meg nem lesz olyan könnyü a tészta, piskótát nem lehet egyáltalán belöle késziteni.
2010. aug. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
"Súlyosabb" lesz, nem lesz olyan omlós, az íze is más lesz. Egészségesebb, de kevésbé ízes általában.
2010. aug. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem ehetek fehér lisztes dolgokat és úgy tudom, hogy a teljes kiőrlésű lisztből nem lehet csak úgy sütit sütni, mert ez a lisztafjat vízzel keverve nem áll össze sikérré, magyarul nem áll össze tésztává, de a Cerbona teljes kiőrlésű liszten rajta van, hogy mit lehet és mit nem lehet belőle csinálni. Sok mindent meglehet, az tuti, hogy nokedlit és palacsintát nem, csak ha fehér lisztel keverjük. Több só is kell hozzá.De ettem már Graham lisztből sütött alaktalan pogácsát, ami nagyon finom volt.
2010. aug. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem mindet!

Az biztos, hogy a kelt tésztákba kell sikér, sütőpor, én néha szódabikarbónát is rakok, az élesztőből az adott mennyiség 1,5xösét, és a liszt 1/3-1/4-ébe telj.kiörl búzalisztest teszek.

2011. nov. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!