Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sütemény készítése kókuszos...

Sütemény készítése kókuszos szaloncukorral?

Figyelt kérdés
Karácsonyról megmaradt egy nagy csomag kókuszos szaloncukor. Mivel nem nagyon fogy arra gondoltam, hogy valami süteményt lehetne belőle csinálni. Valakinek van valami ötlete? Ti milyen csokis-kókuszos sütiket szoktatok csinálni?

#sütemény #csokoládé #kókusz #Kókuszos szaloncukor
2021. febr. 13. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Szia!Mondjuk kókuszos kocka lehetne belőle
2021. febr. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
-Valami hidegen gyúrt gombóc? Mármint golyó, na. Pl: ilyesmi [link] , csak a kókuszreszelék és a kakaó helyett ott a szaloncukker. És persze a többi hozzávalóból is annyi, hogy összeálljon. Szaloncukor meg persze összeaprítod előtte vagy lereszeled....:)
2021. febr. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

De én el tudom képzelni úgy is, hogy csak egy egyszerű piskótát készítesz, formába öntöd, és 2-3 felé vágott szaloncukort dobálsz a tetejébe. Süléskor beleolvad/ belesül.


Vagy gyúrsz házitésztát és abba csomagolod egyesével a szaloncukkereket. Szaloncukros ravioli :)))) Kifőzöd, és morzsába forgatod, mint a barátfülét... Képzeletem szerint jó lehet...

2021. febr. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én beledolgoznám vmi krémbe (pl pudingos, tejszínhabos) és sütire tennem :) de az előző ötletek is tok jók
2021. febr. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én bountyt raktam a csokis muffin közepébe nagyon ízlett. Gyakorlatilag hosszában elvágtam a csokit majd felvágtam kisebb és nagyobb darabokra. Jó érzés mikor más méretűek a kókusz darabok benne. Majd ezt egy csokis muffinba sütöttem.
2021. febr. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hú, ezek mind tök jó ötletel. Köszönöm szépen! :)
2021. febr. 13. 14:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!