Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek 5 emberre, ami...

Mit főzzek 5 emberre, ami gyors, és nem jár sok takarítással?

Figyelt kérdés
Vendégek jönnek, én meg nem szoktam csak kettőnkre főzni, pici adagokat. 2 férfi, 3 nő lesz, és a nők nem annyira szeretik a húsokat. Ti mit készítenétek, ami eleget tesz ezeknek a szempontoknak?
2021. febr. 25. 11:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Mondanám, hogy süss egy nagy adag lasagnet, csak nem tudom ezt megennék-e a nők a hús miatt. Így én is nagy gondban lennék.
2021. febr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Rakott krumpli?
2021. febr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Csinálnék egy gyors levest, pl borsólevest és bedobnék egy tepsibe csirkét, tejföllel leöntve és sajttal megszórva. Hozzá rizs.
2021. febr. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Én is a lasagne-t javasoltam volna, de ha annyira nem szeretik a húsokat akár tészta sajtmártással összekeverve be a tepsibe és megsütni.
2021. febr. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
A zöldséges lasagne is nagyon finom, ugyanúgy kell mint a húsost, csak a ragu részéhez zöldségeket sütsz össze(hagyma,répa, zeller,gomba,paprika....), csináld felét így, felét úgy. Krémlevesek, rizi-bizi csirkemellel, zöldségleves ezek is hamar kész vannak.
2021. febr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Zöldséges lasagne:)

Egyszerű, húsmentes😄

2021. febr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Na ezt a lasagnet egyszerre sikerült leirnunk😅


De meg eszembe jutott a csőben sült karfiol+brokkoli ami hasonló es gyorsan, egyszerűen elkeszíthető.

2021. febr. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

Nőknek töltött gombát, (egyszerű, nagyszerű, de főleg nem drága)

[link]

a pasiknak egy tepsi disznótorost. (Hurka, kolbász)

2021. febr. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

Hát én most erre a fetás- koktélparadicsomos tésztára vagyok ráállva. Holnap jönnek a rokonomék és ők is ilyen zöldséges dolgokat szoktak enni, meg állítólag nagyon finom. Még nem kóstóltam, de talán egy próbát megér. Hiszen minden jó benne.

Levesnek is csinálhatnál valami egyszerűt. Francia hagyma leves pl? Csak hagyma kell bele, leves kocka, fűszerek, fokhagyma tejföl.

És akkor ilyen sült sajtos bagette vagy toast szeletekkel szokták tálalni. Vagy karfiol leves. Az is nagyon finom.

2021. febr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Most nézem, hogy írtad van két férfi is, úgyhogy nem tudod kikerülni a külön főzést. Esetleg rántott hús ?
2021. febr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!