Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek 5 emberre, ami...

Mit főzzek 5 emberre, ami gyors, és nem jár sok takarítással?

Figyelt kérdés
Vendégek jönnek, én meg nem szoktam csak kettőnkre főzni, pici adagokat. 2 férfi, 3 nő lesz, és a nők nem annyira szeretik a húsokat. Ti mit készítenétek, ami eleget tesz ezeknek a szempontoknak?
2021. febr. 25. 11:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%
Húsos leves + valami édes (aranygaluska, máglyrakás, mákosguba, stíriai metélt). Én úgy értelmezem, a nők azért megeszik a húst is, csak nem preferálják.
2021. febr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
29%

Nem annyira szeretik.

De megeszik. Es nem is allergiasak ra.

A 11. Valasz igy pl egesz jo, bar nem tudom, mennyire akarsz 2 fogassal veszodni.

Ha lasagne nem is, sima spagetti is jo. Dobhatsz bele zoldsegkevereket, de lehet csak az a paradicsom szószban, hus nem. Férfiak is megeszik.

2021. febr. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Csinálj egy Zengővárkonyi szeletet, hidd el aki nem húsevő is imádni fogja, bár csinálnék azért mellé egy kis rántott sajtot, gyumolcsszosszal és egy juhturoval töltött gombát és egy kis majonézes krumpli salátát.

Levesnek meg egy egyszerű fokhagyma krémlevest csinalnek

2021. febr. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13: És szerinted mindez gyors, és nem jár sok takarítással???
2021. febr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Palacsinta, különböző töltetekkel.
2021. márc. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!