Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miken tömegnöveléses recepteke...

Miken tömegnöveléses recepteket ismertek?

Figyelt kérdés
Szeretnék felszedni pár kilót, de az eddigi receptjeimet kicsit már unom, ti miket csináltok? Akár egy mártás rizsre vagy egy új fűszerezés sülthúshoz is érdekelne.

2021. márc. 7. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Nem recept, de tömegnöveléshez az egyik legjobb kaja a fánk, egy kisebb darabban is rengeteg kalória van, es sokat meg lehet belőle egyszerre enni
2021. márc. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát kimondottan tömegnövelőt nem tudok neked írni, de a csirkét rizzsel fel lehet dobni egy tejszínes, fokhagymás mártással, a sült húst borsmártással. Mindkettőnek megtalálod a neten az alap receptjét, borsmártásból lehet kapni azt hiszem ilyen előre elkészített port is. Van ez a fetás paradicsomos tészta is (sütőben megsütöd a belevalókat és a végén beleforgatod a tésztát, fűszerezed). Én kaliforniai paprikát is szoktam bele tenni. Meg még pluszba szórok rá jó sok sajtot.
2021. márc. 8. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minek akarsz hizni?

#2 és te? Minek akarsz hizni?

2021. márc. 8. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 én nem akarok hízni. Csak szoktam főzni.
2021. márc. 8. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!