Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Párom vizsgaidőszaka miatt...

Párom vizsgaidőszaka miatt teljesen ki van készülve. Milyen kalóriadús/cukros ételeket adhatnék neki?

Figyelt kérdés
Ideje is alig van enni, annyit dolgozik. A sok elfelejtett étkezéstől a gyomra is összeszűkült, így nem tud sokat enni. Mindig valamilyen kalóriadús, cukros élelmiszert kér(az agymunka miatt), de nekem nincs ötletem, mit süssek neki. A sima sütiktől, rizsfelfújttól csak fogy, olyan keveset eszik. Nincs valamilyen "tömegnövelős" süti receptetek, ami igazi kalóriabomba? Szegény ki van készülve, és nem akar tovább fogyni, olyan vékonyka. A csoki önmagában túl édes neki, chipset, zsiros dolgokat pedig utál enni.

#tömegnövelés #vizsgaidőszak #Cukros süti #Kalóriadús süti
2020. máj. 29. 16:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Banánturmix esetleg zabpehellyel és mézzel felturbózva.
2020. máj. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Az a baj, hogy ha sok édességet eszik, attól cikkcakkozni fog a vércukorszintje, és még kevésbé fog tudni koncentrálni. Szóval én inkább fehérjedús kajában gondolkodnék, pl. túrótorta, túrókrém. Ezekben amúgy zsír is van (margarin vagy tejszín), de valahogy nem érzi az ember olyan zsírosnak.
2020. máj. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
Csinálj neki tejberizst, azt "mindenki szereti".
2020. máj. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kakaós tejbegrízt csináltam neki, meg vettem kakaós csigát. Csak olyat hajlandó megenni, amit gyorsan be lehet tömni😅 valami energia golyóra esetleg nincsen ötletetek? Napi egy kakaós csigán sajnos nem lehet megélni:(
2020. máj. 29. 20:02
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

Kesudió

Mogyoróvajas banán

Korpovit kekszen mascarpone és meggylekvár

2020. máj. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ezek remek ötletek! A kesudiót imádja, ahogy a mogyoróvajat is! Nem is tudom miért nem gondoltam rá eddig!
2020. máj. 29. 20:59
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
A banánturmixal mi a gond?
2020. máj. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Túros csusza, bő szalonnadarabokkal.
2020. máj. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nincsen gond a banánturmixal se, jó ötlet! A szalonnát viszont nem szereti, ugye az is zsíros..
2020. máj. 29. 23:50
 10/11 A kérdező kommentje:
El lettek készítve az étel ötletek, és meglettek a vizsgák is!!
2020. jún. 5. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!