Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Apró, süti falatkák, mint pl....

Apró, süti falatkák, mint pl. a sütinyalóka?

Figyelt kérdés

Tudnátok esetleg olyan sütiket ajánlani, amik tényleg ilyen egyfalatos, finom, mutatós édességek? Amiket a vendégek, felnőttek, gyerekek egyaránt szívesen megennének, és látványra

is szép?

Pl. mint a cake-pop (sütinyalóka), vagy esetleg a kókuszgolyót is fel lehetne szerintem "turbózni" valahogy, stb.

Előre is köszönöm.



2021. márc. 31. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Kókusz kocka?
2021. márc. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Huszárcsók.

Szerintem nagyon jól néznek ki a kis lekváros közepükkel egy szép tányéron vagy tálcán.

2021. márc. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 AHarmadikSzememCsukvaTartom válasza:
78%
Macaron? (nem olcsó, de sokan dícsérik)
2021. márc. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mini linzer/isler, néró, naspolya, mini mignon, akár kapos zserbó, kicsire vágva, mini habcsók
2021. márc. 31. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A legtöbb sütit én kicsire szoktam szeletelni, hogy tényleg egy falat legyen. Ha sütés nélküli, akkor sportszelet például, de a kekszes alapból több dolgot ki lehet hozni. Vagy kicsi kekszet lehet sütni, vaníliás kifli, ilyesmi.
2021. márc. 31. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom ezek mennyire mutatósak, mi szeretjük őket és gyakran készítek:

linzert, hókiflit,habcsókot, islert, nérót, mandulát, habkarikát, macaront, non plus ultrát, kókuszcsókot. Most hirtelen ennyi ugrott be :)

2021. márc. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
91%

Kokusz golyóhoz hasonló, kis tököcskék, bár én Halloweeni töknek hívom.

[link]

Szoktam csokis kekszet is csinálni. (Mint amit a filmekben a Mikulásnak adnak a tejhez). Csokis bécsi puffancs is csak egy falat.

2021. ápr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Házi bonbon vagy trüffel receptekkel is próbálkozhatsz. Sütinek ugyan nem feltétlen süti, de a kókuszgolyótól nem áll annyira távol és nagyon mutatós ha szépen elrendezgeted egy tálcán, főleg ha többfélét is csinálsz. Sok recept tesz bele alkoholt, de ha kisgyerekek is eszik, természetesen alkoholmentesen is elkészíthető.

Például: [link]

2021. ápr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!