Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ki az, aki húsvétkor sem...

Ki az, aki húsvétkor sem eszik semmiféle édességet?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 3. 21:55
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Jelen. Nem vagyok edesszaju
2021. ápr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Nekem a húsvétban a sonka a főszereplő, nem az édesség.
2021. ápr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
86%

Én nem eszem. Amúgy is elég ritkán eszem, kerülöm amennyire tudom. Sajnos régebben nagyon függője voltam, de sikerült leszokni.

Mostanság pénzem se lenne rá, ha akarnék se tudnék venni. Rendes normális kajára is alig jut.

2021. ápr. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
76%
Én sem, nem eszek édeset egy ideje már
2021. ápr. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ettem és nem is fogok. Alapból nem szeretem annyira az édes dolgokat akkor már ha nasiról van szó szívesebben eszek valami sósat. Most egy ideje fogyókúrázok is úgyhogy már csak azért sem eszek.
2021. ápr. 4. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Nekem a munkám miatt is úgy egybefolynak a napok, hogy egyik olyan, mint a másik, szóval egyrészt magasról sz@rok már ilyenekre, hogy húsvét, meg karácsony, másrészt le is kéne dobni néhány kilót, nem azt mondom, hogy eszeveszett fogyókúrán vagyok, de legalább a cukrot ott kerülöm, ahol lehet.

Azért meg nem fogok diabetikus édességeket meg sütiket venni, hogy mégis egyek édességet. Annyira nem hiányzik.

2021. ápr. 4. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem többet, mint máskor. Nagyon ritkán eszem, nem vagyok édesszájú.
2021. ápr. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én, mert nem szeretek semmi édességet
2021. ápr. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

Nem eszem édességet, mert cukorbeteg vagyok.

A diabetikus édességek, pl. "diabetikus" nápolyi" meg parasztvakítás, mert ugyan cukor helyett cukorpótló van bennük, de a liszt meg egyéb összetevők ugyanúgy hajtják fel a cukrot.

2021. ápr. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%

Husvetkor mint a neve is mutatja HUS-VET ... nem feltetlenul az edesseg jatszik szerepet, mint a hus. Husvetkor meg a kalacs sem feltetlenul edes.


Husvet a husrol szol, nem az edessegrol! :)

2021. ápr. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!