Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ez milyen sajt lehet?

Ez milyen sajt lehet?

Figyelt kérdés

Több pizzériában is megfigyeltem már, hogy ránézésre ők is ugyanilyen sajtot használnak, mint ami ebben a videóban is szerepel.


Itt a kibontása:

https://www.youtube.com/watch?v=Rj8Qe76WJWs&t=2m38s


Itt amikor ráteszik a pizzára:

https://www.youtube.com/watch?v=Rj8Qe76WJWs&t=8m45s


Ez vajon milyen sajt lehet és hol lehet ezt beszerezni? Nem feltétlenül szeletelt formában érdekel, mert reszelni én is tudok.


Én próbáltam már minden félét, de egyiknek sincs olyan íze, mint ennek. Trappista, edami, cheddar, hagyományos mozzarella (lében úszó), pizza mozzarella (száraz, vágható). A többi fajta sajt úgy tudom, hogy túl kemény vagy túl puha, hogy a videóban látható legyen. Akkor mégis mi a fene lehet?



2021. ápr. 10. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudom.
2021. ápr. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Feta sajt szerintem, az kicsit sós tudod általában salátáknál találkoztam vele, de pizzákon is van.
2021. ápr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Reszelt pizza mozzarella lesz az.
2021. ápr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor ez valami jobb fajta pizza mozzarella? Amiket én próbáltam, azoknak semleges ízük volt, nem olyan, mint a pizzériákban. Pedig márkásakat is néztem (szarvasi, tesco premium).
2021. ápr. 10. 23:12
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Reszelt trapista, vagy ahogy a felettem lévő írta pizza mozarella lehet valóban. Amiket te vettél áruházakban az valószínűleg azért tűnt íztelennek, mert amit az éttermekben használnak direkt ízletesebbre vannak "csinálva" hogy újra rendelj tőlük.
2021. ápr. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
mozzarella
2021. ápr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*-*
2021. ápr. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!