Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Édesanyámnak most lesz a...

Édesanyámnak most lesz a szülinapja. A tortákat, süteményeket nem szereti, semmit nem eszik ami édes. Arra gondoltam, hogy egy tortaformába valami sós dolgot készítenék torta gyanánt. Mi lehetne ez?

Figyelt kérdés

Valami pogácsa féle? Kérem akinek van ötlete írja meg.

Köszönöm!!!


2010. aug. 21. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én apukámnak olyat csináltam, hogy kibéleltem tortaformát leveles tésztával, belepakoltam különböző husikat (csirkemell, sonka, bacon) a rétegek közé gombát és sajtkrémet raktam, a tetejét is befedtem leveles tésztával. ha ez megsül és kiborítod, bekenheted burgonyapörével, csinálhatsz vele rózsákat is, sőt ha megszínezed, pl kurkumával akkor írhatsz is rá vele. nagyon ízlett neki. viccből azt mondtam, hogy vaníliakrémtorta, mert a püré miatt úgy nézett ki, el is hitte, volt meglepetés amikor felvágta:)
2010. aug. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na ez például egy remek ötlet!!!!!Így viszont ebédet nem kell készíteni, mert ez a főétel. Köszi!
2010. aug. 21. 17:46
 3/9 anonim ***** válasza:
2010. aug. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

szia! sajtorta recept is van sok a neten, az is nagyon finom és mutatós.

üdv.

2010. aug. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Salx Narval ***** válasza:
100%
Ajánlanám a sós réteseket, vagy a rakott palacsintát, szintén sós töltelékkel.Én nagyon szeretem a hájas tésztát, sajttal,sajtkrémmel.
2010. aug. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

szia! az andi konyhája oldalon van egy gyönyörű baconos csirkemelles, sajtos csoda őzgerinc formában.csak ird be,hogy andi konyhája és meg fogsz lepődni. képekkel van minden.

üdv.

2010. aug. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
kis sütő formákat kibélelsz sós linzivel és sütés után ( ha már kiszedted) sajtkrémmel töltöd
2010. aug. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

csirke mell torta!!

sajtos,bacon szalonnás,csirkemelles.

Keress google-n képeket meg receptet...nem olvastam el melyik a jobb recept : $

Tortaformában is meglehet csinálni : D nekem bevált ; )

2010. aug. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!!!!
2010. aug. 29. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!