Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan tudok minél hamarabb...

Hogyan tudok minél hamarabb megtanulni főzni?

Figyelt kérdés
Őszintén nem nagyon tudok főzni csak a nagyon alap dolgokat (rakott krumpli, tört krumpli, bolognai) és párom nem szereti ahogy el készítem és szerinte gáz, hogy 17 éves létemre alig tudok valamit amit tudok az meg szar. Szüleimnek nincs idejük meg tanítani. Tanácsokat szeretnék kérni, hogy mégis hogyan kezdjek ebbe bele? (Párom nem eszik semmi zöldséget)

2021. máj. 14. 13:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A párod főzzön magának, ha ilyen okos, neked nem kell rá főznöd és a hisztijét se kell hallgatnod.

Egyébként pedig gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás. Nézegess recepteket, youtube videókat, főzés közben folyamatosan kóstolgass, menni fog ez idővel :)

2021. máj. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg a párodat, hogy tanítson meg főzni.
2021. máj. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod jobb szakács, akkor főzzön ő és/vagy főzzetek együtt és tanítson meg.
2021. máj. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
az én párom sem eszik zöldséget, ehhez még úgy is nehéz alkalmazkodnom, hogy én tudok főzni. az meg csak hab a tortán, hogy amit el tudsz készíteni azt meg leszarozza. büdös bunkó, én meggondolnám, kell-e egy ilyen ember az életembe.
2021. máj. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
17évesen, gondolom diákként, miért te főzöl a "párodra"...??? Nincs anyja, nem otthon lakik?
2021. máj. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Youtube Szoky konyhája vagy Street Kitchen oldal.
2021. máj. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Én mondjuk elgondolkodnék ezen a kapcsolaton .....


Ha egy fiatal ilyen fsz.macsó már tizen-huszonéves korában, attól jobb menekülni.

2021. máj. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%

Először pörköltöt tanulj meg főzni, akkor már jó leszel, mert pörköltet mindenféle húsból tudsz főzni, ha megtanulod, hogy melyiknek mennyi idő kell (a vöröshagymán ne spórolj). Itt egy elég jó példa:

[link]

2021. máj. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Jó, de igazából a szart is úgy mondja, hogy "meg kóstoltam amit csináltál, de annyira sós/ sótlan lett. Szar, de már alakulsz és úgyis megfogsz tanulni főzni" És valamilyen szinten igaza van és ha húst csinálok annyira félek, hogy oda égetem, hogy szinte nyers lesz, pedig azt se akarom...

Meg őszintén rajtam van a stressz főzés közben, hogy biztosan mindent jól csinálok e.

2021. máj. 14. 15:43
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

De akkor miért nem segít?

Kitalálom: a nő dolga a főzés, igaz? :D

2021. máj. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!