Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik melegszendvics sütő...

Melyik melegszendvics sütő vált be a legjobban nektek?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy melegszendvics sütőt hogy ne a nagy sutőbe keljen betenni a pár szelet kenyeret.


Pár helyen árulják azt a "retro" féle melegszendvics sütőt amire még én is emlékszem hogy nagyon jól ment viszont ezeket mostanában nagyon lepontozzák.


Kérlek küldjetek linket amennyiben tudnátok ajánlani valamit :)



2021. máj. 21. 16:00
 1/6 A kérdező kommentje:

Ez a fajta csak az a baj hogy ez a modern retro eléggé sokan panaszkodnak rá mert jóval gyengébb a minősség


[link]

2021. máj. 21. 16:02
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Retro, csakis az.

De az eredeti 40 éves <3

2021. máj. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon jó,nekünk is még megvan.
2021. máj. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Várjál, kezdjük az elején. Linkeld be , milyen a nagy sütő! Simán lehet, hogy semmit nem éri meg venni mellé!
2021. máj. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van ilyen de baromi régi azt se tudom milyen a márkája :D nagyon jó ha csak egyedül reggelizel mert tényleg nem kell egy szelet kenyér miatt az egész sütőt begyújtani. Szerintem megéri
2021. máj. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk van ez a retró (de tényleg régi darab, azt nem tudom, hogy az újnak milyen a minősége, viszont az egész cucc egyszerű, mint a faék, nem értem, hogy lehet rosszul gyártani). Ritkán használjuk, néha eszünkbe jut és akkor három hétig mindenki melegszendvicset akar enni. Aztán eltesszük és fél évig porosodik, majd indul az egész elölről.


A másik, amit én szeretek, az a rácsukós típus, ami háromszög alakú melegszendvicseket készít. Ez a tapasztalataim szerint gyorsabb, valahogy kevesebb figyelmet igényel, és az este hazahozott maradék szendvicseket kiválóan föl lehet vele javítani (zsömlét meg bármilyen kenyeret bele lehet szuszakolni némi gyakorlattal).

2021. máj. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!