Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a különbség a multicooker...

Mi a különbség a multicooker és a rizsfőző között? Melyiket vegyem?

Figyelt kérdés
2021. jún. 7. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

nevében a megoldás...

a rizsfőzőben rizst főzhetsz, a "multi"-ban meg mindent.

2021. jún. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mire kell?
2021. jún. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De kb. ugyanaz a kettő... főleg rizst főzni és kemény tojást csinálni, esetleg zöldséget párolni, akár húst sütni... lehet hogy hülyén hangzik, de kisebb sütit "sütni" (tojás+liszt+tej+édesítő+kakaó) /ilyet mikróban is szoktak/.
2021. jún. 7. 15:48
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem multicookerem van. Tefal.

A különbség az, hogy ez programozható, tehát be lehet rajta állítani, hogy mit akarsz főzni és mennyi ideig. A rizsfőző a rizs es a viz sulya alapjan kalkulalja a fozes időt, azt nem tudod allitani.

Kemény tojást életemben nem jutna eszembe főzni benne.... Párolni lehet vele, bár nekem van külön párolóm. Húst sütni.... Kérget porozhatsz rá, de nem sütésre való. Sütit nem próbáltam, árra van rendes sütőm.

Leves, raguk készítésére szoktam használni. Imádom, hogy bele lehet tenni mindent, be lehet programozni és ott hagyni, hogy tegye a dolgát.

2021. jún. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Peter!


Sosem válaszolok privát uzenetre.

Ilyenem van:

[link]


Nem mai darab, ha jól emlékszem volt hozzá receptkonyv, de bármit el lehet benne kesziteni

2022. jan. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!